Reference od klientů: Realitka vás zachrání od exekucí

Reference od klientů: Realitka vás zachrání od exekucíNormální den realitního makléře si většina lidí asi dokáže představit. Vyráží na schůzky, chystá prohlídky a dohlíží na sepisování smluv. Zkrátka dělá vše pro to, aby svým klientům zprostředkoval co nejvhodnější bydlení v co nejkratším čase. Někdy se však do jeho rutiny vmísí něco neočekávaného. Šance zachránit někomu život. Když do naší realitky přišli manželé Matulovi, na krku měli dluhy a exekuce. Byli jen krok od toho, aby skončili na ulici. Nemohli jsme je však nechat jejich neblahému osudu a vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom jim pomohli.

Oddlužení vyřeší realitka s dobrými referencemi

Na základě doporučení a referencí od svých blízkých kontaktovali manželé Matulovi naši realitní kancelář PATREAL. Byli v dost svízelné situaci - potřebovali prodat nemovitost, na kterou byla uvalena exekuce. Zároveň si už vyhlídli nové bydlení, ale kvůli nedostatku financí nemohli složit zálohu na jeho koupi. Byli bezradní a netušili, jak vzniklou situaci řešit. V RK PATREAL jsme jejich problém vzali jako výzvu. Vyplatili jsme exekuci a manželům poskytli bezúročnou půjčku na rezervaci nového bydlení, které se řešilo ve spolupráci s další realitní kanceláří. Vše se proto muselo dokonale synchronizovat tak, aby manželé ani na chvíli neskončili bez domova. Jen díky dokonalému plánování ze strany realitní kanceláře PATREAL nakonec vše dobře dopadlo a manželé Matulovi dnes bydlí na nové adrese.

Proč si bezúročnou půjčku od RK PATREAL

Kdybyste se dostali do stejné situace jako Matulovi, neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář. Jakmile s námi navážete spolupráci, budete se moct radovat z výhod bezúročné půjčky, jako jsou:

  • transakci vyřídíme do druhého dne
  • nečekají vás žádné splátky, půjčku splatíte až při prodeji nemovitosti přímo z kupní ceny
  • získanou zálohu můžete použít pro vlastní potřebu

Jak zařídit bezúročnou půjčku

Prvním krokem pro získání půjčky by mělo být kontaktování naší kanceláře. Obratem se vám ozve náš makléř a domluvíte si termín prohlídky nemovitosti na prodej. Makléř od vás získá veškeré potřebné informace, nemovitost s Vámi projde a získané podklady použije pro určení maximální reálné tržní ceny.

Ihned při podpisu zprostředkovatelské smlouvy na prodej Vaší nemovitosti obdržíte bezúročnou zálohu na kupní cenu až do výše 500 000,- Kč. V případě dluhů, exekucí, zástav, okamžitě začínáme s věřiteli nebo exekutory řešit vyplacení. Peníze na vyplacení dluhů půjčujeme ve standardních případech bezúročně!