Prodej nemovitosti

Chcete prodat svou nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu? Pak jste tu správně. Máme více jak 30 let zkušeností na realitním trhu v Brně a okolí a rádi Vám s prodejem nemovitosti pomůžeme. O vaše pohodlí se postará některý ze zkušených makléřů, zajistíme veškeré právní náležitosti, smlouvy, prohlídky a vše, co s prodejem souvisí.

Postup prodeje nemovitosti


Volejte zdarma 800 400 237, nebo pište na [email protected]


patreal_top_branding_02_web

Nábor nemovitosti

Osobní návštěva makléře 
Proškolený realitní makléř se s Vámi setká a nabídne Vám možnosti spolupráce při prodeji Vaší nemovitosti. Rozhovor bude o detailním posouzení faktického stavu nemovitosti, určení reálné tržní ceny nemovitosti, vyřešení daňových otázek. Získáte informace z realitního trhu a upozornění na různá úskalí při prodeji nemovitosti.

Podpis zprostředkovatelské smlouvy
S naším realitním makléřem proberete výhody výhradní spolupráce a uzavřete zprostředkovatelskou smlouvu.

Zhotovení fotodokumentace pro kvalitní prezentaci
Snažíme se o maximální počet fotografií, což kupující velmi oceňují, u vybraných nemovitostí zajišťujeme zpracování virtuální prohlídky.

Zjištění právního stavu nemovitosti
Zjistíme aktuální a potřebné informace prokazují právní stav nabízené nemovitosti. Díky včasnému posouzení dokážeme předejít případným problémům při převodu nemovitosti na nového nabyvatele.


 

Spolupráce s realitní kanceláří PATREAL byla jako vždy rychlá a spolehlivá. Neznám moc realitních kanceláří, které bych mohl upřímně doporučit, tak jako PATREAL.                                                                             J. Hošek, Brno

   

 

Inzerce a prohlídky

Vaši nemovitost ihned nabídneme
Disponujeme rozsáhlou databází poptávajících klientů, kterým Vaši nabídku nabídneme jako žhavou novinku.

Prezentace nabídky
Prezentace nabídky na webových stránkách PATREAL a všech největších realitních serverech v ČR
(podívejte se sami, kde všude inzerujeme)

Zajistíme zvláštní prezentaci v tištěném médiu a sociálních sítích
Vaše nabídka se objeví pravidelně v nejčtenějším odborném časopise (REALITNÍ MÉDIA).  Zajistíme, aby se o ní dozvěděli také lidé prostřednictvím sociálních sítí (FB, Instagram, Youtube). Prezentujeme se vždy na předních a nejvíce viditelných pozicích.

Kvalitní prohlídky nemovitostí
Při prohlídkách odvádíme maximum, snažíme se předat zájemcům komplexní informace o dané nemovitosti.

Složení rezervačního poplatku v kanceláři PATREAL 
Kupující skládá rezervační poplatek a tím se zavazuje nemovitost koupit.

Kupujícímu nabízíme finanční služby pro financování koupě nemovitosti
V případě zájmu poskytneme kupujícímu možnost využití našich finančních poradců Gepard finance, kteří zajistí kompletní financování koupě nemovitosti. Výhoda pro prodávajícího spočívá ve společném zájmu nás jako zprostředkovatele a našeho smluvního partnera banky, která poskytuje hypotéku.

 


 

Rád bych poděkoval za úspěšný prodej naší druhé nemovitosti. Byl jsem překvapen rychlostí, profesionalitou, lidským přístupem i celkovou úrovní Vaší kanceláře.  

 Holas, Brno

   

Prodej nemovitosti

Schůzka s právníkem společnosti – vypracování smluvní dokumentace potřebné k převodu nemovitosti
Právník společnosti si s Vámi při vzájemné schůzce domluví podmínky převodu nemovitosti. Vypracuje kupní smlouvu (v případě potřeby smlouvu o smlouvě budoucí) ve které klade důraz mimo jiné na způsob a termín úhrady kupní ceny, předání nemovitosti a bezproblémový zápis v katastru nemovitostí. Dále pro Vás zajistíme vypracování návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. Službou ZDARMA je v případě prodeje na základě výhradního zastoupení advokátní úschova finančních prostředků.

Podpis smluv a doručení do katastru nemovitostí
Prodávající a kupující podepisují potřebné smlouvy za účasti realitního makléře, který zajistí doručení do katastru nemovitostí, případně zajistí doručení potřebné dokumentace do banky poskytující hypotéku (kontroluje výplatu finančních prostředků na účet prodávajícího). V případě prodeje na základě výhradního zastupování uhradíme poplatky za návrhy na vklad do katastru nemovitostí a notářský poplatek za ověření podpisů na smlouvách.

Výplata finančních prostředků prodávajícímu
Prodávající obdrží peníze dle dohody v kupní smlouvě.

Předání nemovitosti
Při předání nemovitosti přinese makléř s sebou předávací protokol, do kterého se zaznamenají stavy měřidel elektřiny, vody, plynu atd. Zajistí také přepis u jednotlivých dodavatelů médií.

Vypracování znaleckého posudku pro účely daně z nabytí nemovitosti a vyplnění daňového přiznání
Vypracujeme Vám znalecký posudek soudním znalcem z oboru oceňování nemovitostí, vyplníme daňové přiznání a doručíme na příslušný finanční úřad.


Chci prodat svůj byt nebo rodinný dům


Mohlo by vás zajímat

Reference makléřů  |   Naši makléři  |  Bezúročná půjčka  |  Vyplácení exekucí