Recenze

Přečtěte si recenze našich klientů. Máme za sebou více než 25 let zkušeností a poctivé práce.  Spokojení klienti pro nás vždy byli hlavní motivací pro neustálé zlepšování služeb naší realitní kanceláře. Stovky spokojených klientů a kladných recenzí mohou potvrdit, že Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.Reference

T. Š.

Rovněž oceňuji profesionální postupy RK PATREAL v oblasti vyřizování agendy zákazníků z právního, administrativního i organizačního hlediska. Nejsou to jen prázdná slova, ale je to moje osobní zkušenost při hledání nového bytu, kdy se setkávám s makléři jiných RK a mám..

více »

Reference

Gabriela Medková

Nejprve jsem procházela byty v Brně, před 3 měsíci jsem se rozhodla, že bych zkusila hledat i malý domek. Hledala jsem opravdu velmi intenzivně, téměř každý den jsem byla na nějaké prohlídce. Poznala jsem velké množství realitních makléřů, bohužel jsem zjistila, že..

více »

Reference

Marcela Uřídilová | Brno

Spolupráce s pí. Otovou byla velmi příjemná, bez komplikací, na profesionální úrovni.

více »

Reference

Štefan Marinič | Brno - Řečkovice

Profesionalita na vysokej urovni, ochotně nám poradila pri našom probléme s vratnou kauciou pri odovzdáváni predošlého nájmu.

více »

Reference

PhDr. Vladimír Pechánek | Brno

Markéta Otová dovedla organizačně zajistit potřebné záležitosti, navodit příjemnou atmosféru pro jednání mezi námi a klienty. Vše "klaplo" naprosto bez jediné chybičky (včetně takové "maličkosti" jako jsou návleky na obuv pro klienty). Díky

více »

Reference

p. Kotoučová | Brno

Letos v dubnu jsme strávili pobyt v penzionu "U Rechů", kde byla výborná kuchyně, vířivka, sauna..... Tento pobyt jsme dostali jako dárek za to, že jsem prodej našeho bytu zadali RK Patreal. Děkujeme a RK Patreal můžeme vřele doporučit.

více »

Reference

J. Hošek | Brno

Spolupráce s RK PATREAL jako vždy rychlá a spolehlivá. Za dobu mé zkušenosti neznám moc jiných RK, které bych tak upřímně mohl doporučit, jako je PATREAL. Pevně věřím, že tímto zprostředkováním naše spolupráce nekončí, ale naopak začíná.

více »

Reference

Tereza Raabová | Brno

S panem Šlezingrem jsem byla velmi spokojená, v případě potřeby se na něj opět obrátím.

více »

Reference

Radka Sehnálková | Brno

Chtěla bych poděkovat za úžasnou spolupráci a pomoc při hledání bydlení. Paní Janette Klíčníková je profesionálka každým coulem. Moc milá a vstřícná.

více »

Reference

Martin Říha

Za naši společnost spokojenost s Ing. Pavlínou Hojeckou.

více »

Napište nám recenzi