Recenze

Přečtěte si recenze našich klientů. Máme za sebou více než 25 let zkušeností a poctivé práce.  Spokojení klienti pro nás vždy byli hlavní motivací pro neustálé zlepšování služeb naší realitní kanceláře. Stovky spokojených klientů a kladných recenzí mohou potvrdit, že Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.Reference

Romana Vlachová | Brno

Přes RK Patreal jsme kupovali byt v Brně. Služby a přístup makléře si nemůžeme vynachválit. V kanceláři jsou příjemní lidé a vše proběhlo velmi rychle a hlavně nám se vším pomohli. Opakované prohlídky nebyly problém, veškeré papírování jsme měli také zařízené.

více »

Reference

Hana Vorlová | Brno

Chtěla bych mnohokrát poděkovat za profesionální přístup Vaší realitní kanceláře Patreal. Jmenovitě Vaší makléřce, paní Janette Klíčníkové. Díky její profesionalitě a nasazení se nám podařilo prodat byt našich rodičů v daleko kratším čase, než jsme předpokládali a to..

více »

Reference

Kristina Vostalová | Brno

Zařizovali jsme přes RK PATREAL prodej bytu 2+1 a garáže v Brně. S RK jsme se domluvili na ceně, u které nám doporučili navýšení a i přes to rychlost prodeje byla neuvěřitelná. Celý proces převodu proběhl bez problému a dle domluveného časového horizontu. Služby této..

více »

Reference

Martina Ansorge | Brno

PATREAL s.r.o. je solidní realitní kancelář a budu jí všem doporučovat. Pokud budu potřebovat služby RK určitě se obrátím na PATREAL s.r.o.

více »

Reference

T. Š.

Rovněž oceňuji profesionální postupy RK PATREAL v oblasti vyřizování agendy zákazníků z právního, administrativního i organizačního hlediska. Nejsou to jen prázdná slova, ale je to moje osobní zkušenost při hledání nového bytu, kdy se setkávám s makléři jiných RK a mám..

více »

Reference

Gabriela Medková

Nejprve jsem procházela byty v Brně, před 3 měsíci jsem se rozhodla, že bych zkusila hledat i malý domek. Hledala jsem opravdu velmi intenzivně, téměř každý den jsem byla na nějaké prohlídce. Poznala jsem velké množství realitních makléřů, bohužel jsem zjistila, že..

více »

Reference

Marcela Uřídilová | Brno

Spolupráce s pí. Otovou byla velmi příjemná, bez komplikací, na profesionální úrovni.

více »

Reference

Štefan Marinič | Brno - Řečkovice

Profesionalita na vysokej urovni, ochotně nám poradila pri našom probléme s vratnou kauciou pri odovzdáváni predošlého nájmu.

více »

Reference

PhDr. Vladimír Pechánek | Brno

Markéta Otová dovedla organizačně zajistit potřebné záležitosti, navodit příjemnou atmosféru pro jednání mezi námi a klienty. Vše "klaplo" naprosto bez jediné chybičky (včetně takové "maličkosti" jako jsou návleky na obuv pro klienty). Díky

více »

Reference

p. Kotoučová | Brno

Letos v dubnu jsme strávili pobyt v penzionu "U Rechů", kde byla výborná kuchyně, vířivka, sauna..... Tento pobyt jsme dostali jako dárek za to, že jsem prodej našeho bytu zadali RK Patreal. Děkujeme a RK Patreal můžeme vřele doporučit.

více »

Napište nám recenzi