Recenze

Přečtěte si recenze našich klientů. Máme za sebou 30 let zkušeností a poctivé práce. Spokojení klienti pro nás vždy byli hlavní motivací pro neustálé zlepšování služeb naší realitní kanceláře. Stovky spokojených klientů a kladných recenzí mohou potvrdit, že Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.Reference

JAN Š. | ZNOJMO

Děkuji panu Jaroslavu Šlezingrovi certifikovanému realitnímu makléři za rychlost, pružnost a maximální profesionalitu. J.Š. Znojmo

více »

Reference

Blanka Hotárková | Brno

Děkujeme, za velmi profesionální přístup, zejména pana Šlezingra, který vedl k úspěšnému prodeji naší nemovitosti. Vaši kancelář můžeme jen doporučit. Jste profesionálové na svém místě. Zasloužíte si všech 5 hvězdiček.

více »

Reference

Jiří Pospíšil | Brno

Vážená paní Wiszová, již několikrát jsme si vybrali Vaší realitní kancelář, jako vždy perfektní servis se vším všudy, pan Jaroslav Šlezingr ochotný, vstřícný, nápomocný. Co dodat , děkujeme a Vaší kancelář vřele doporučujeme.

více »

Reference

Jana Tomášková | Nedvědice

Hodnotím velmi pozitivně, zejména rychlost, profesionalitu a milé vystupování.

více »

Reference

Vlaďenka | BRNO

Obracím se na pana Šlezingra opakovaně, což o něčem jistě svědčí. Je to férový člověk, který všechno zařídí, dokáže s klidem a noblesou komunikovat, co řekne, to splní.

více »

Reference

Jan Š. | Znojmo

Děkuji panu Šlezingrovi certifikovanému realitnímu makléři za perfektní služby. Když realitku jedině Patreal. Jan Š.

více »

Reference

Romana Vlachová | Brno

Přes RK Patreal jsme kupovali byt v Brně. Služby a přístup makléře si nemůžeme vynachválit. V kanceláři jsou příjemní lidé a vše proběhlo velmi rychle a hlavně nám se vším pomohli. Opakované prohlídky nebyly problém, veškeré papírování jsme měli také zařízené.

více »

Reference

Hana Vorlová | Brno

Chtěla bych mnohokrát poděkovat za profesionální přístup Vaší realitní kanceláře Patreal. Jmenovitě Vaší makléřce, paní Janette Klíčníkové. Díky její profesionalitě a nasazení se nám podařilo prodat byt našich rodičů v daleko kratším čase, než jsme předpokládali a to..

více »

Reference

Kristina Vostalová | Brno

Zařizovali jsme přes RK PATREAL prodej bytu 2+1 a garáže v Brně. S RK jsme se domluvili na ceně, u které nám doporučili navýšení a i přes to rychlost prodeje byla neuvěřitelná. Celý proces převodu proběhl bez problému a dle domluveného časového horizontu. Služby této..

více »

Reference

Martina Ansorge | Brno

PATREAL s.r.o. je solidní realitní kancelář a budu jí všem doporučovat. Pokud budu potřebovat služby RK určitě se obrátím na PATREAL s.r.o.

více »

Napište nám recenzi