Máte dluhy, exekuce, zástavy?

Nabízíme bezúročné vyplacení exekuce do 24 hodin!

Hrozí Vám exekuce a prodej Vaší nemovitosti v dražbě a žádná banka Vám už nepůjčí? Dostali jste se do tíživé finanční situace a nejste schopni splácet své závazky?
Obraťte se na nás, víme, jak Vám rychle a efektivně pomoci!

Jak to celé probíhá

Jsme připraveni zdarma zanalyzovat Vaši situaci a navrhnout nejefektivnější řešení. Exekuce běžně vyplácíme do jednoho týdne od dodání požadovaných dokumentů. O vše se postaráme za Vás a Vy již nemusíte nic řešit.

Postup výplaty exekucí:

  •  sjednáte si termín návštěvy s naším vyškoleným pracovníkem
  •  důkladně analyzujeme Vaši situaci
  •  vyčíslíme všechny Vaše aktuální i hrozící závazky
  •  navrhneme rychlé a efektivní řešení
  •  udělíte nám plnou moc k zastupování před věřiteli a exekutory
  •  vyplatíme všechny Vaše exekuce formou bezúročné půjčky
  •  k vyplacení exekucí nezbytně patří také složitější právní servis, který Vám zdarma zajistíme

Pomáháme lidem za pět minut dvanáct – bez zbytečných průtahů. Naši klienti neplatí žádné poplatky a nepodepisují neprůhledné smlouvy. Naším hlavním cílem je nabídnout klientovi co nejvyšší možnou cenu za jeho nemovitost a postarat se o rychlý a bezproblémový průběh.

Neváhejte se na nás obrátit.

 

Vykoupíme nemovitost za hotové

Výkup nemovitosti za hotové Vám zcela jistě přinese úhradu případného dluhu. Nemovitost vykoupíme za stanovenou cenu a vy se tak zároveň navždy zbavíte svého dluhu. V případě potřeby jsme připraveni Vám odkoupenou nemovitost za výhodných podmínek pronajmout. Jsme odborníci na výkupy nemovitostí – bytů, domů, pozemků, ale i komerčních objektů a činžovních domů.

Výkup nemovitostí a výkup bytů za hotové je určen těm, kteří nechtějí čekat na prodej nemovitosti. Průměrná doba prodeje nemovitostí se pohybuje okolo 3 měsíců a u některých druhů nemovitostí se prodej realizuje až 1 rok. Proto nabízíme velmi žádanou službu, a to přímý výkup všech druhů nemovitostí. Velice úspěšně řešíme problémové nemovitosti s dluhy, exekucemi, zástavními právy a jinými právními vadami.

Pro bližší informace se neváhejte obrátit na naši specialistku Jaroslavu Wiszovou, jednatelku společnosti

tel: +420 608 764 164, e-mail: [email protected]z, která Vám pomůže s vyplacením Vaší exekuce.Volejte zdarma 800 400 237, nebo pište na [email protected]Příklady z praxe

   

V současné době probíhá přes naši RK prodej malého rodinného domku za 650.000 Kč v malé vesničce na jižní Moravě.

Jedná se o dům ve vlastnictví dvou sourozenců, z nichž jeden měl bohužel velké problémy v podobě 10-ti  neřešených exekučních příkazů. V prvé řadě bylo nutné z naší strany zjistit zda-li výše exekucí nepřevyšuje hodnotu této nemovitosti. Naštěstí v tomto případě byla výše dluhů cca v hodnotě 300.000 Kč – tudíž možnost prodeje byla reálná.

Po zajištění kupce této nemovitosti, který složil celou kupní cenu do advokátní úschovy, naše společnost poskytla prodávajícím bezúročnou půjčku ve výši vyčíslených  dluhů a vyplatila k předem sjednanému datu všechny exekutory na jejich čísla účtů. V současné době probíhá výmaz zápisů na katastrálním úřadě a v okamžiku takzvaného vyčištění listu vlastnictví může dojít k podpisu kupní smlouvy.

Poskytnutou půjčku nám prodávající vrátí ze složené kupní ceny a zbývající část jim bude vyplacena. 

Oddlužený sourozenec sice obdrží jen nepatrnou část kupní ceny, ale jeho prioritou je do budoucna život bez dluhů, který mu naše RK velmi přeje a jsme rádi, že jsme mohli pomoci vyřešit tak zásadní problém, který se bohužel v této době týká stále více lidí.


     

Mladí manželé si pořídili byt s vidinou klidného pohodlného bydlení, který ještě zainvestovali v rámci rekonstrukčních prací. Může se stát každému, že zdraví není stoprocentní a vzhledem k hypotéce, kterou je nutno splácet, se mladý pár dostal do platební neschopnosti. Dlouho se věc neřešila, načež byla na mladý pár uvalena exekuce od několika subjektů. Naštěstí pro ně se dočetli o řešení exekucí přes realitní kancelář, kdy naše realitní kancelář okamžitě po oslovení jedním z manželů začla jednat. Zásadní bylo zajistit komplexní výši dluhů, kdy povinní mají jedinou povinnost – nezatajit ani korunu. Díky tomu jsme mohli celý případ vyřešit k jejich spokojenosti a z dluhů se dostal tento mladý manželský pár a ještě jim finance zůstaly.

Výjimečnou situací v tomto případě bylo nastoupení další neočekávané exekuce v době prodeje (převodu na nového majitele na katastrálním úřadu), kdy jsme již všechny exekuční záznamy jako realitní kancelář uhradili a byly z listu vlastnictví již odstraněny. Bohužel ale díky záznamu vyplývajícímu z doby dávno minulé a místa bývalého trvalého bydliště povinného o tomto bohužel prodávající neměl potuchy (neuhrazené jízdné). Je nutno v tomto případě okamžitě dluh vyplatit a vymazat nastalou exekuční situaci, i když je exekutor na druhé straně republiky.

Samozřejmě vše bylo pro kupující stresující, ale díky snaze a duchaplnosti všech zúčastněných jsme dokonce od kupujících dostali jako realitní kancelář velkou pochvalu, na kterou se nedá zapomenout: „Nevěřili jsme realitkám, ale změnili jsme názor na realitní kanceláře díky Vám...“