Garantovaný nájem Vašeho bytuGARANTOVANÝ NÁJEM VAŠEHO BYTU

DOSTÁVÁTE GARANTOVANÉ NÁJEMNÉ KAŽDÝ MĚSÍC,
AŤ UŽ JE BYT OBSAZENÝ, NEBO NENÍ.
 


Co je garantovaný nájem?

Jednoduše je to pronájem bez rizika a starostí. Každý měsíc obdržíte jako majitel bytu pravidelnou platbu nájemného na Váš účet, bez ohledu na to, zda je Váš byt obsazený nájemníkem či nikoliv, a zda nájemník platí včas nájem. Veškeré starosti s nájmem řešíme za Vás. Nabízíme Vám minimálně 12 měsíční jasnou a jednoduchou smlouvu.

Hlavní rozdíl mezi GARANTOVANÝM NÁJMEM a běžným nájmem Vašeho bytu je, že smlouvu o pronájmu bytu uzavíráte přímo s naší společností, takže Vaším nájemníkem jsme přímo my. Naší starostí je o byt se starat, najít bezproblémového uživatele Vašeho bytu (podnájemníka) a řešit veškeré starosti, které při pronájmu měl až dodnes majitel bytu.

Každého podnájemníka prověřujeme / Které rejstříky prověřujeme?

  • Centrální evidence exekucí (CEE) - Veřejný seznam, který je veden, provozován a spravován Exekutorskou komorou České republiky. K dubnu 2017 eviduje 919 tisíc osob a 4,509 miliónů exekucí.
  • Insolvenční rejstřík - Známe všechny dlužníky, proti kterým bylo v posledních 6 letech zahájeno insolvenční řízení. Informace ověřujeme online.
  • Úřední deska soudních exekutorů - Soudní exekutoři si vedou svoje veřejné úřední desky, kde vyvěšují dokumentaci k jednotlivým případům. Denně procházíme vývěsky všech exekutorů a víme tak o každé osobě, jejíž jméno je zde zvěčněno.
  • Veřejné dluhy u VZP - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě Všeobecné zdravotní pojišťovny jsou to dlužníci s dluhem 300 000 Kč a více.
  • Veřejné dluhy u ZP MV ČR - Pojišťovna zveřejňuje seznam lidí, kteří dluží na zdravotním pojistném. V případě zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra jsou to dlužníci s dluhem 100 000 Kč a více.
  • Hledané osoby Policií ČR - Prověřujeme kompletní a aktuální databázi přímo u Policie ČR. Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

VŠE CO BY MAJITEL BYTU MĚL VĚDĚT O GARANTOVANÉM NÁJMU

Společnost PATREAL s.r.o. která nabízí majitelům bytů v Brně unikátní službu bezstarostného nájmu s pravidelnými platbami nájemného na Váš účet. Majitel bytu již nemusí řešit žádné nedoplatky, žádné nespolehlivé nájemníky, žádné vyúčtování služeb s užíváním bytu atd.

Platíme Vám pravidelně nájem i v případě, že Váš byt je prázdný nebo má nájemník potíže s placením. Pokud s námi uzavřete smlouvu, tak za všech okolností pravidelně, každý měsíc, od nás obdržíte platbu nájemného. Bez starostí.


NEPLATÍTE ŽÁDNOU PROVIZI REALITNÍ KANCELÁŘI

Neplatíte provizi realitní kanceláři, žádné náklady na inzerci ani žádné skryté poplatky, platíte pouze 15% z dohodnuté ceny nájmu. Smlouva je jasná a jednoduchá. Bez starostí.

PRAVIDELNÉ PLATBY

Platíme Vám nájemné vždy ve stejný dohodnutý den. S příjmem můžete vždy počítat ve svém rodinném rozpočtu nebo při splátce hypotéky. Nečekejte již žádné výmluvy, jsme profesionální a seriózní nájemník. Bez starostí.

VŽDY OBSAZENÝ BYT

Ze zkušeností víme, že najít nového kvalitního nájemníka zabere řadu týdnů někdy i měsíců, my Vám však platíme nájemné pravidelně, bez ohledu na to, zda je Váš byt obýván či nikoliv. Neřešte již každoroční starosti s hledáním nového nájemníka a s přepisem odběru  energií. Nenechávejte byt prázdný a bez příjmu. Bez starostí.

PÉČE O VÁŠ BYT

  • Jako Váš profesionální nájemník se postaráme o Váš byt s maximální možnou péčí.
  • Byt pravidelně kontrolujeme, abychom se vyvarovali případných problémů.
  • Prostě se o Váš byt postaráme jako o vlastní.

Pravidelně kontrolujeme stav Vašeho bytu, elektroměru i vodoměru. Fotografie z provedených kontrol zasíláme emailem. Už žádné vymáhání nezaplacených nájmů, vystěhovávání apod.


Volejte zdarma 800 400 237, nebo pište na [email protected]