Reference makléřů

Janette Klíčníková

Prostredníctvom RK PATREAL sme s manželkou kupovali byt v Brne a aj keď bol celý proces realitného obchodu zdĺhavý, tak s maklérkou pani Klíčníkovou sme boli maximálně spokojní, radi a s čistým svedomím ju doporučíme našim priateľom. Pani Klíčníková zvládla aj situáciu, keď odhad ceny bytu pre hypotéčny úver bol podstatne menší než sme očakávali. Za to vďaka.
Martin Bednařík.

Janette Klíčníková

Na základě doporučení jsem se s prodejem našeho bytu obrátil na RK Patreal. Rád bych tedy touto cestou poděkoval makléřce paní Klíčníkové za úspěšný prodej. S průběhem jsem byl spokojen a určitě budu služby RK PATREAL doporučovat dál.
Děkuji V. Dufek

Petr Skoták

Dobrý den paní jednatelko, 
sice po delší době, ale o to s větší váhou bych  i touto cestou chtěl velice poděkovat Vašemu makléři, panu Skotákovi, za realizaci prodeje pozemku s chatou v Želešicích. V životě jsem se setkal s mnoha makléři a proto si dovoluji hodnotit přístup pana Skotáka na výbornou a poděkovat mu za obrovský přínos pro uskutečnění prodeje, resp. našeho nákupu. Věc zajisté nebyla jednoduchá, jelikož nemovitost vlastnili dva majitelé, kteří se nedokázali ujednotit na prodeji a proto každého zastupovala jiná RK. Naštěstí celou transakci vedl pan Skoták, který dokázal vše vykomunikovat s profesionálním a lidským přístupem a náš dojem byl takový, že pracoval i za MM Reality. Tato skutečnost se nám potvrdila i při předání nemovitosti, kdy makléř MM neměl pozemek připravený k předání a místo způsobu jak toho docílit, hledal důvody proč to nedělat. Zde jsem si opět potvrdil, že za spoustou makléřů jsou pouze prázdná slova a my měli štěstí na pana Skotáka a jeho solidnost, pracovitost a spolehlivost. 

Děkujeme za spolupráci s ním a jistě se těšíme v čase na další
S úctou 
J. Morkes a manželé Gretzovi

Petr Skoták

Dobrý den,
tou to cestou bych chtěla vyzdvihnout spolupráci s panem Skotákem, kterou hodnotím jako vynikající ve všech ohledech. Vstřícné jednání, pomoc s nastalými situacemi, perfektní servis zákazníkovi, rychlá komunikace, skvěle odvedená práce. Ráda jsem s vámi spolupracovala a určitě se na vás zase obrátím pokud by bylo něco potřeba ohledně realit. Také vás budu doporučovat a vyzdvihnu vaší realitní kancelář jako vynikající.
S pozdravem a přáním pěkného dne Dohnálková

Petr Skoták

Dobrý den,
prodej nemovitosti proběhl naprosto hladce. Jsem velmi spokojená a to hlavně díky perfektní práci pana makléře Petra Skotáka. Zvláště jsem ocenila profesionální a příjemný lidský přístup.
Marie Komínková

Janette Klíčníková

Rád bych poděkoval za úspěšný prodej naší nemovitosti. Byl jsem překvapen rychlostí a profesionalitou. S průběhem prodeje jsem byl velmi spokojen a určitě budu služby RK PATREAL doporučovat.
Děkuji Marcel Krechler

Janette Klíčníková

Přes RK PATREAL jsme kupovali dům v Podolí. Služby a přístup makléřky paní Klíčníkové si nemůžeme vynachválit. Komunikace byla naprosto skvělá.
PATREAL s.r.o. je solidní realitní kancelář a budu jí všem doporučovat. Pokud budu potřebovat služby RK určitě se obrátím na PATREAL s.r.o.
Mgr. Pavel Kapoun, Ph.D.

Janette Klíčníková

Dobrý den,
dovolte, abych poděkovala za skvělou a profesionální práci Vaší makléřky paní Klíčníkové. Jsem velmi spokojena s prodejem našeho bytu. Makléřka paní Klíčníková je velice pečlivá. Spolupráce i komunikace s ní byla velmi příjemná.
Přejeme Vaší společnosti mnoho úspěchů. S pozdravem R. Gambin

Janette Klíčníková

Dobrý den,
prostřednictvím Vaší společnosti PATREAL jsem koupil byt. S průběhem i s komunikací makléřky paní Klíčníkové jsme byl spokojen.
Děkuji a přeji hezký den.
Martin S.

Janette Klíčníková

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala makléřce Janette Klíčníkové, která zprostředkovala prodej našeho garážového stání.
Velká spokojenost s rychlostí obchodů. Děkuji.
Pokud bude někdo z mého okolí potřebovat Vaše služby, velice ráda Vás doporučím.
S přáním hezkého dne P. Morasová