Reference makléřů

Jaroslav Šlezingr

Dobrý den, pane Šlezingře,

chtěla bych Vám za všechno moc poděkovat..... za prodej bytu i za vyřízení všeho kolem.
Vím, že to bylo hodně náročné a že jste určitě rád, že už je "hotovo".

Mějte se moc hezky.

Zdravím.

Dana Špačková

Petr Skoták

Dobrý den,
prostřednictvím RK PATREAL jsem koupil dům. Spolupracovat s panem Skotákem bylo velmi příjemné.
Vyzdvihl bych především jeho flexibilitu, ochotu a také spolehlivost.

Děkuji a přeji mnoho zdaru.
V. Ficek

Petr Skoták

Dobrý den,
děkuji realitní kanceláři PATREAL, jmenovitě panu Petru Skotákovi za příkladnou práci při prodeji mého domu. Dostala jsem doporučení a děkuji za něj, výborná komunikace a spolehlivost. Vřele doporučuji. Jen tak dál.

Přeji pěkný den...
L. Felklová

Jiří Šmídek

Vážený pane Šmídku

chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaši ochotu a vstřícné jednání. Byl jsem absolutně spokojen. Pokud budu do budoucna něco potřebovat, velmi rád se na Vás znovu s důvěrou obrátím. Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem Jan Hudeček

Jiří Šmídek

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali za výborně odvedenou práci panu Šmídkovi.
Děkujeme Lutzovi

Jiří Šmídek

Vážený pane Šmídku,

chtěla bych Vám moc poděkovat za ochotu a vstřícnost při zprostředkování koupě garáže. Komunikace s Vámi byla velmi dobrá a s Vaší prací jsem byla také velmi spokojena.

Děkuji a přeji Vám všem mnoho zdaru. M. Frkalová

Jiří Šmídek

Dobrý den.
Předně Vám chci poděkovat za ochotu při zprostředkování prodeje naší garáže, která stojí na pozemku města, tudíž se řešilo i předkupní právo a celý proces byl velmi zdlouhavý. Byl jsem s prací pana Šmídka spokojen.

Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů. P. Peša

Janette Klíčníková

Prostredníctvom RK PATREAL sme s manželkou kupovali byt v Brne a aj keď bol celý proces realitného obchodu zdĺhavý, tak s maklérkou pani Klíčníkovou sme boli maximálně spokojní, radi a s čistým svedomím ju doporučíme našim priateľom. Pani Klíčníková zvládla aj situáciu, keď odhad ceny bytu pre hypotéčny úver bol podstatne menší než sme očakávali. Za to vďaka.
Martin Bednařík.

Janette Klíčníková

Na základě doporučení jsem se s prodejem našeho bytu obrátil na RK Patreal. Rád bych tedy touto cestou poděkoval makléřce paní Klíčníkové za úspěšný prodej. S průběhem jsem byl spokojen a určitě budu služby RK PATREAL doporučovat dál.
Děkuji V. Dufek

Petr Skoták

Dobrý den paní jednatelko, 
sice po delší době, ale o to s větší váhou bych  i touto cestou chtěl velice poděkovat Vašemu makléři, panu Skotákovi, za realizaci prodeje pozemku s chatou v Želešicích. V životě jsem se setkal s mnoha makléři a proto si dovoluji hodnotit přístup pana Skotáka na výbornou a poděkovat mu za obrovský přínos pro uskutečnění prodeje, resp. našeho nákupu. Věc zajisté nebyla jednoduchá, jelikož nemovitost vlastnili dva majitelé, kteří se nedokázali ujednotit na prodeji a proto každého zastupovala jiná RK. Naštěstí celou transakci vedl pan Skoták, který dokázal vše vykomunikovat s profesionálním a lidským přístupem a náš dojem byl takový, že pracoval i za MM Reality. Tato skutečnost se nám potvrdila i při předání nemovitosti, kdy makléř MM neměl pozemek připravený k předání a místo způsobu jak toho docílit, hledal důvody proč to nedělat. Zde jsem si opět potvrdil, že za spoustou makléřů jsou pouze prázdná slova a my měli štěstí na pana Skotáka a jeho solidnost, pracovitost a spolehlivost. 

Děkujeme za spolupráci s ním a jistě se těšíme v čase na další
S úctou 
J. Morkes a manželé Gretzovi