Reference makléřů

Jaroslav Šlezingr

Dobrý den vážená paní Wiszová,
nevím jestli lze jen krátce shrnout, práce pana Šlezingra byl pro nás balzám po předchozích zkušenostech, připravenost na jednotlivé prohlídky, časová přizpůsobivost, a to to s námi nebylo vůbec jednoduché, zkrátka profesionální přístup do posledního detailu. Přál bych si mít zaměstnance na této profesní úrovni. Zcela jistě vím, bude, li nás či nejbližší známé čekat rozhodování a změny v oblasti nemovitého majetku kam se obrátit.
S poděkováním za spolupráci
Dr. Emil Zíka | ARAMARK, s.r.o. | Oblastní ředitel

Regina Tomášková

Dobrý den paní Wiszová,
Tou to cestou bych chtěla vyzdvihnout spolupráci s paní Tomáškovou, kterou hodnotím jako vynikající ve všech ohledech. Také bych chtěla poděkovat vám za vyjití vstříc ohledně financi. Ráda jsem s vámi spolupracovala a určitě se na vás zase obrátím pokud by bylo něco potřeba ohledně realit. Také vás budu doporučovat i mým klientům a vyzdvihnu vaší realitní kancelář jako vynikající.
S pozdravem a přáním pěkného dne Beránková Š.

Regina Tomášková

Vážená paní Wiszová, dobrý den,
aniž bych chtěl házet špínu na Vaši konkurenci, neboť to se mezi slušnými podnikateli nedělá, nemohu zamlčet, že s Vaší pracovnicí paní Reginou Tomáškovou jsem navázal spolupráci až poté, co nás předchozí agentka z jiné realitní kanceláře dva měsíce štvala svým nezdvořilým způsobem vyjadřování, vodila nás za nos planými sliby, nabízela nám samé "občany nepěstěného vzezření", aby se tak řeklo kulantně, a žádného slušného nájemníka nám nenašla, takže garsonka byla prázdná a peníze tekly do kanálu. Snad je tedy pochopitelné, že když jsem oslovil paní Reginu Tomáškovou, byl jsem již předem značně nepříjemný a nedůvěřivý. Paní Tomášková se však úkolu ujala absolutně profesionálně, bez zbytečných cavyků přijela, hovořila se mnou zdvořile, udělala fotografie, vložila inzerát do velkého množství internetových inzertních serverů, ten seznam mi ukázala, a za pouhé tři dny přivedla solidního a důvěru budícího zájemce, který ihned řekl, že tam chce bydlet. Prostě blesková akce, zakončená podepsáním smlouvy se slušným člověkem.
Vážená paní Wiszová, dovolte mi říci, že v dnešní době, kdy většina transakcí všeho druhu znamená spoustu řečí a nic z toho, jsou takoví lidé, jako paní Regina Tomášková, požehnáním pro dobré jméno Vaší společnosti. Nešetřete na ní, byla by to chyba.

Též my s mojí manželkou Vám děkujeme za spolupráci, a těšíme se na další.
S úctou
Ing. Jindřich Jonák MSc

Markéta Otová

Dobrý den paní Wiszová,
jmenuji se Gabriela Medková, v lednu jsem se rozvedla a od té doby hledám pro sebe a syna bydlení. Nejprve jsem procházela byty v Brně, před 3 měsíci jsem se rozhodla, že bych zkusila hledat i malý domek. Hledala jsem opravdu velmi intenzivně, téměř každý den jsem byla na nějaké prohlídce. Poznala jsem velké množství realitních makléřů, bohužel jsem zjistila, že většina z nich je schopna vám lhát do očí, jen aby prodali, což je smutné. Dokonce jedna, Viktorie Chubirková, udělala na mě podvod, který jsem musela řešit přes právníka. Když jsem projevila zájem o prohlídku domku na Jungmannové ulici ve Šlapanicích, začala se mnou komunikovat paní Markéta Otová. Byla jsem s ní na prohlídce dvakrát, nyní s ní jednám o koupi tohoto domku. Chování paní Otové mě velmi mile překvapilo, po mých zkušenostech s velkým množstvím realitních makléřů mě to nedá, abych Vám nenapsala, že máte ve svém týmu opravdu slušného člověka, který jedná profesionálně. Jsem moc ráda, že jsem ji potkala, protože si díky ní mohu zase trochu zlepšit názor na realitní makléře.

Přeji Vám více takových schopných lidí, jako je paní Otová.

Gabriela Medková

Jaroslava Wiszová

Fajn realitka s perfektním a zkušeným týmem lidí, kteří vědí jak na to! Sama dělám v nemovitostech již 15 let, takže vím, co to obnáší, a tak před touhle skvělou partou smekám. Čírtková Krčmářová Daniela

Markéta Otová

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat slečně Markétě Otové za její neskutečně vstřícný přístup a ochotu při kontaktu a jednání s klientem,
v budoucnu jistě opět využiji služeb Vaší realitní kanceláře.
S přáním pěkného dne Petr Kristek.

Markéta Otová

Dobrý den,
děkuji za Vaše služby. Paní Otová dovede dobře prezentovat a navodit u prodeje takovou pozitivní optimistickou atmosféru, což považuji za dost důležité. Jsme velmi spokojení zejména proto, že jsme byt prodali za velmi vysokou cenu. Dokonce i dnes, tolik měsíců od prodeje mám informace, že za cenu, za kterou jsem byt prodávali mají problémy prodávající prodat. Určitě tomu napomohlo také to, že byt byl masivně inzerován na mnoha místech včetně realitních časopisů. Prodali jsem za maximální tržní cenu, takže maximální spokojenost.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Radek Kopp

Ing. Pavlína Hojecká

Dovolte mi touto cestou poděkovat za bezproblémovou realizaci prodeje bytu, který jsem společně se svými sourozenci zdědil po rodičích.
Od prvního okamžiku kdy jsem Vaši společnost kontaktoval, jste nám ve všem vyšli vstříc. V rámci dědického řízení jste nám vyhotovili odhad tržní ceny pro notářské usnesení, následně jste oslovili zájemce o danou nemovitost a poskytli právní servis při převodu nemovitosti a finančních prostředků.
Obzvlášť chci poděkovat paní makléřce Ing. Pavlíně Hojecké, která velmi zodpovědně a profesionálně celý prodej vedla. Po celou dobu s námi komunikovala a podávala nám cenné informace vedoucí ke zdárnému prodeji bytu.
Spolupráce s Vaší firmou mě velice potěšila a rád ji doporučím všem, kteří hledají spolehlivou realitní kancelář.
Ještě jednou velice děkuji, Tomáš Kozdas