Reference makléřů

Jaroslav Šlezingr

Dobrý den,
rád bych poděkoval panu Šlezingrovi za profesionalitu. Již druhý prodej a absolutně perfektní.
Jsem rád, že takoví lidé jako je on pracují takto. Přeji Vám spoustu takových zaměstnanců, jako je on.
Kolman

Jiří Šmídek

Děkuji Vaší společnosti a zvlášť bych poděkoval panu Šmídkovi za přímé a spolehlivé jednání, bez potíží. Veškeré řešení proběhlo dle dohody a z žádné strany nevznikli problémy. Čehož si velice vážím. Ještě jednou děkuji panu Šmídkovi a vyřizuji pozdrav od sebe i paní Horákové. Určitě vaši společnost budu doporučovat.
Hezký den přeje Zdeněk Procházka

Jiří Šmídek

Dobrý den, byla jsem s vámi velmi spokojena. Vždy jste mi vše ochotně vysvětlil. Je na vás spolehnutí. Vaše práce vás baví a tím jste získal mou důvěru. Určitě bych vás jako realitního makléře doporučila všem, co chtějí s jistotou a klidem prodat byt. Iveta M.

Jaroslav Šlezingr

Dobrý den vážená paní Wiszová,
nevím jestli lze jen krátce shrnout, práce pana Šlezingra byl pro nás balzám po předchozích zkušenostech, připravenost na jednotlivé prohlídky, časová přizpůsobivost, a to to s námi nebylo vůbec jednoduché, zkrátka profesionální přístup do posledního detailu. Přál bych si mít zaměstnance na této profesní úrovni. Zcela jistě vím, bude, li nás či nejbližší známé čekat rozhodování a změny v oblasti nemovitého majetku kam se obrátit.
S poděkováním za spolupráci
Dr. Emil Zíka | ARAMARK, s.r.o. | Oblastní ředitel

Jaroslava Wiszová

Fajn realitka s perfektním a zkušeným týmem lidí, kteří vědí jak na to! Sama dělám v nemovitostech již 15 let, takže vím, co to obnáší, a tak před touhle skvělou partou smekám. Čírtková Krčmářová Daniela

Jaroslav Šlezingr

S panem Šlezingrem jsme byli od počátku maximálně spokojeni – je spolehlivý, ochotný, pravý odborník, na čem jsme se domluvili, to vždy proběhlo.
Za nás tedy naprostá spokojenost.
Přeji panu Šlezingrovi a Vaší kanceláři mnoho dalších spokojených zákazníků..
Zdraví Janasovi.

Jaroslav Šlezingr

Vážený pane Šlezingre,
přemýšlela jsem, jak Vám poděkovat, abych se zase neopakovala. Snad jen tak, že tím, že se na Vás stále dokola obracím a stal jste se už tak trochu mým soukromým realitním makléřem :-), může být pro Vás známkou toho, jak moc jsem s Vaší prací spokojena.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám i nadále spoustu spokojených klientů, kteří se k Vám rádi vrací.

Těším se na další spolupráci s Vámi
J. Frantová

Jaroslav Šlezingr

S jednáním makléře, pana Šlezingera, ve věci prodeje bytu, jsem byla velmi spokojena. Jeho přístup byl vždy vstřícný, profesionální a v neposlední řadě i lidský.

Děkuji.
Rita Cendelínová

Jaroslav Šlezingr

Děkuji Vám za vyřízení všech formalit, opravdu super služby.
Ráda Vás doporučím.

Přeji krásný víkend
Soňa Kratochvílová

Jaroslav Šlezingr

S prací a přístupem p. Šlezingra jsem byl spokojen, hodnotím kladně jeho přístup i práci Vaší advokátní kanceláře. Vše proběhlo bez závad včetně odeslání peněz. Děkuji vám za spolupráci Beránek Ondřej.