Reference makléřů

Markéta Otová

Vážená paní Wiszová,
realizace koupě bytu, vedená paní Otovou, byl koncert bez jediného falešného tónu! Čeština, ač košatý jazyk, nemá dostatek superlativů, jimiž by bylo možné práci paní Otové jak po stránce profesní, tak lidské, ohodnotit.

Zkrátka - DÍKY a mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů!

V úctě MUDr. Jitka Dirhanová

Jiří Šmídek

Dobrý den, byla jsem s vámi velmi spokojena. Vždy jste mi vše ochotně vysvětlil. Je na vás spolehnutí. Vaše práce vás baví a tím jste získal mou důvěru. Určitě bych vás jako realitního makléře doporučila všem, co chtějí s jistotou a klidem prodat byt. Iveta M.

Jaroslav Šlezingr

Dobrý den vážená paní Wiszová,
nevím jestli lze jen krátce shrnout, práce pana Šlezingra byl pro nás balzám po předchozích zkušenostech, připravenost na jednotlivé prohlídky, časová přizpůsobivost, a to to s námi nebylo vůbec jednoduché, zkrátka profesionální přístup do posledního detailu. Přál bych si mít zaměstnance na této profesní úrovni. Zcela jistě vím, bude, li nás či nejbližší známé čekat rozhodování a změny v oblasti nemovitého majetku kam se obrátit.
S poděkováním za spolupráci
Dr. Emil Zíka | ARAMARK, s.r.o. | Oblastní ředitel

Markéta Otová

Dobrý den paní Wiszová,
jmenuji se Gabriela Medková, v lednu jsem se rozvedla a od té doby hledám pro sebe a syna bydlení. Nejprve jsem procházela byty v Brně, před 3 měsíci jsem se rozhodla, že bych zkusila hledat i malý domek. Hledala jsem opravdu velmi intenzivně, téměř každý den jsem byla na nějaké prohlídce. Poznala jsem velké množství realitních makléřů, bohužel jsem zjistila, že většina z nich je schopna vám lhát do očí, jen aby prodali, což je smutné. Dokonce jedna, Viktorie Chubirková, udělala na mě podvod, který jsem musela řešit přes právníka. Když jsem projevila zájem o prohlídku domku na Jungmannové ulici ve Šlapanicích, začala se mnou komunikovat paní Markéta Otová. Byla jsem s ní na prohlídce dvakrát, nyní s ní jednám o koupi tohoto domku. Chování paní Otové mě velmi mile překvapilo, po mých zkušenostech s velkým množstvím realitních makléřů mě to nedá, abych Vám nenapsala, že máte ve svém týmu opravdu slušného člověka, který jedná profesionálně. Jsem moc ráda, že jsem ji potkala, protože si díky ní mohu zase trochu zlepšit názor na realitní makléře.

Přeji Vám více takových schopných lidí, jako je paní Otová.

Gabriela Medková

Jaroslava Wiszová

Fajn realitka s perfektním a zkušeným týmem lidí, kteří vědí jak na to! Sama dělám v nemovitostech již 15 let, takže vím, co to obnáší, a tak před touhle skvělou partou smekám. Čírtková Krčmářová Daniela

Markéta Otová

Dobrý den, touto cestou bych chtěl poděkovat slečně Markétě Otové za její neskutečně vstřícný přístup a ochotu při kontaktu a jednání s klientem,
v budoucnu jistě opět využiji služeb Vaší realitní kanceláře.
S přáním pěkného dne Petr Kristek.

Markéta Otová

Dobrý den,
děkuji za Vaše služby. Paní Otová dovede dobře prezentovat a navodit u prodeje takovou pozitivní optimistickou atmosféru, což považuji za dost důležité. Jsme velmi spokojení zejména proto, že jsme byt prodali za velmi vysokou cenu. Dokonce i dnes, tolik měsíců od prodeje mám informace, že za cenu, za kterou jsem byt prodávali mají problémy prodávající prodat. Určitě tomu napomohlo také to, že byt byl masivně inzerován na mnoha místech včetně realitních časopisů. Prodali jsem za maximální tržní cenu, takže maximální spokojenost.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Radek Kopp

Jaroslav Šlezingr

S panem Šlezingrem jsme byli od počátku maximálně spokojeni – je spolehlivý, ochotný, pravý odborník, na čem jsme se domluvili, to vždy proběhlo.
Za nás tedy naprostá spokojenost.
Přeji panu Šlezingrovi a Vaší kanceláři mnoho dalších spokojených zákazníků..
Zdraví Janasovi.

Jaroslav Šlezingr

Vážený pane Šlezingre,
přemýšlela jsem, jak Vám poděkovat, abych se zase neopakovala. Snad jen tak, že tím, že se na Vás stále dokola obracím a stal jste se už tak trochu mým soukromým realitním makléřem :-), může být pro Vás známkou toho, jak moc jsem s Vaší prací spokojena.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám i nadále spoustu spokojených klientů, kteří se k Vám rádi vrací.

Těším se na další spolupráci s Vámi
J. Frantová

Jaroslav Šlezingr

S jednáním makléře, pana Šlezingera, ve věci prodeje bytu, jsem byla velmi spokojena. Jeho přístup byl vždy vstřícný, profesionální a v neposlední řadě i lidský.

Děkuji.
Rita Cendelínová