Sponzorujeme

Podporujeme Pražský spolek ochránců zvířat

Není nám lhostejné dění kolem nás, a navíc milujeme zvířata. Proto jsme se letos rozhodli podpořit Pražský spolek ochránců zvířat, který pečuje o opuštěná, zraněná a týraná zvířata od roku 1991. Tahle parta dobrovolníků poskytuje dlouhá léta dočasnou péči všem zvířatům a pomáhá jim hledat nový domov, a to nejen v Praze. Ve všech zařízeních Pražského spolku jsou při své záchranné práci zvířat odkázaní výhradně na dary a příspěvky stejně smýšlejících lidí a firem, ke kterým jsme se rádi připojili.

více »

Podporujeme naše hokejisty z HC KOMETA BRNO

Od začátku hokejové sezony 2018 jsme součástí brněnského hokeje. Jistě nás po cestě do DRFG arény nepřehlédnete.

více »

Podporujeme Spolek pro opuštěná zvířata, z.s. Brno

Spolek pro opuštěná zvířata vznikl 22.5. 1998. Posláním společnosti je starat se o opuštěné psy, kočky a jiná zvířata. Dnes má spolek dvanáct aktivních členů a mnoho přátel. Talé my jsme se rozhodli pomoc a přispět na provoz.

více »

Podporujeme společnost LAGUNA

Společnost Laguna soustřeďuje skupinu chovatelů, kteří se zaměřili na problematiku poruch chování velkých papoušků, které vznikají v důsledku nevyhovujících podmínek v lidské péči.

více »

Nechceme jen prodávat. Chceme i pomáhat.

Od června letošního roku jsme odstartovali nový dobročinný projekt. O co jde? Rozhodli jsem se, že věnujeme část z každé naší provize organizaci Dejte nám šanci o.s.

více »

Soutěž pro mateřské školy "Dům mých snů"

Jak si děti představují svůj vysněný dům? Přesně takový jsme od nich chtěli nakreslit. A děti z Brna a okolí se do úkolu pustili s verou dětem vlastní :-)

více »

Mikulášká besídka pro dětské domovy

Pro děti z dětských domovů jsme připravili překvapení. Hodné děti odměňoval Mikuláš sladkostmi, zblobivým nadělil čert uhlí.

více »

Podporujeme nadační fond Psí domov

Dne 1. května 2013 jsme se staly adoptivním rodičem psíka Bobíka z útulku Tibet Marefy a Daníka z psího útulku Bzenec.

více »

Sponzorujeme fotbalový klub SK Slatina

Podporujeme mladé sportovce ze sportovního klubu ve Slatině. Místní fotbalisté nosí nově na zádech logo PATREAL.

více »

Přispíváme na chov zvířat v ZOO Brno

Od října 2009 jsme hrdí držitelé adopčního osvědčení a přispívamá na chov Ary Ararauny, Kakadu Bílého a Papouška Šedého jménem Žako v brněnské ZOO.

více »