Výkup nemovitostí

Vlastníte dům, byt nebo jinou nemovitost v Brně, nebo okolí a potřebujete rychle vyřešit svoji finanční situaci? Plánujete prodat svou nemovitost a nechcete čekat na vyhledání kupce? Nabízíme Vám výkup nemovitostí za hotové snadno a rychle. Vyškolený makléř si s Vámi domluví termín prohlídky nemovitosti a nabídne Vám nejvhodnější řešení.

Vykupujeme tyto nemovitosti

vykupujeme

Postup výkupu nemovitosti

Poté, co nás kontaktujete, se Vám ozve náš realitní makléř, který si s Vámi domluví termín prohlídky Vaší nemovitosti.

Společně s makléřem vykonáte prohlídku Vaší nemovitosti, náš realitní makléř získá veškeré podklady potřebné pro stanovení odhadní ceny tržní hodnoty Vaší nemovitosti, která je základem pro určení výše hotovosti, kterou od nás za výkup nemovitosti dostanete.

Cena za výkup nemovitosti za hotové se pohybuje v rozmezí od 70 do 80 % tržní hodnoty nemovitosti. Realitní makléř všechny získané podklady konzultuje s odhadcem a v případě problémové nemovitosti i s advokátem.

V případě dluhů, exekucí a zástav okamžitě začínáme s věřiteli nebo exekutory řešit splacení. Peníze na vyplacení dluhů ve vztahu k vykupované nemovitosti půjčujeme ve standardních případech zcela bezúročně!

Připravíme kupní smlouvu a návrh na vklad do katastru nemovitostí.

Vyplatíme peníze za výkup nemovitosti na Váš účet.


Volejte zdarma 800 400 237, nebo pište na [email protected]