Prodej domů Vyškov

Město Vyškov se nachází v severní části Jihomoravského kraje, jen 30 kilometrů od Brna. Má zajímavé historické jádro, ale také aquapark, zoologickou zahradu a populární DinoPark. Okolní příroda zase svádí k výletům pěšky či na kole. Město je navíc dobře občansky vybavené. Že to zní jako ideální místo k bydlení? Je to tak! Neváhejte a prohlédněte si nabídku Prodej domů Vyškov. Určitě zde najdete svůj vysněný domov.

Prodej domů Vyškov: Jak postupovat

Prodej domů Vyškov je parketa realitní kanceláře PATREAL. Pokud tedy potřebujete s čímkoliv ohledně koupi domu v této lokalitě poradit, obraťte se na makléře z PATREAL. Své práci dobře rozumí a jsou skutečnými profesionály. Z nabídky Prodej domů Vyškov vám na základě svých znalostí i bohatých zkušeností pomůžou vybrat ideální bydlení přímo pro vás, se vším vám rádi poradí a zodpoví jakékoliv dotazy ohledně nákupu nemovitosti.

Nabídky:
Cena

042000000

Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej, Domy na klíč, 180m² - Šaratice, pozemek 366 m²

Prodej, Domy na klíč, 180m² - Šaratice, pozemek 366 m²

Se souhlasem majitele nabízíme novostavbu rodinného domu před dokončením v obci Šaratice, nedaleko Brna. Tato nabídka je zajímavá v tom, že můžete sami zasáhnout do dokončení a zvolit si tak materiály, anebo..

6 800 000 Kč Šaratice