Prodej domů Vyškov

Město Vyškov se nachází v severní části Jihomoravského kraje, jen 30 kilometrů od Brna. Má zajímavé historické jádro, ale také aquapark, zoologickou zahradu a populární DinoPark. Okolní příroda zase svádí k výletům pěšky či na kole. Město je navíc dobře občansky vybavené. Že to zní jako ideální místo k bydlení? Je to tak! Neváhejte a prohlédněte si nabídku Prodej domů Vyškov. Určitě zde najdete svůj vysněný domov.

Prodej domů Vyškov: Jak postupovat

Prodej domů Vyškov je parketa realitní kanceláře PATREAL. Pokud tedy potřebujete s čímkoliv ohledně koupi domu v této lokalitě poradit, obraťte se na makléře z PATREAL. Své práci dobře rozumí a jsou skutečnými profesionály. Z nabídky Prodej domů Vyškov vám na základě svých znalostí i bohatých zkušeností pomůžou vybrat ideální bydlení přímo pro vás, se vším vám rádi poradí a zodpoví jakékoliv dotazy ohledně nákupu nemovitosti.

Nabídky:
Cena

042000000

Poloha:
Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej, Rodinné domy, 300m² - Rousínovec, pozemek 602 m²

Prodej, Rodinné domy, 300m² - Rousínovec, pozemek 602 m²

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji řadový dům v obci Rousínov. Dům je napojen na všechny sítě, má zahradu s možností příjezdu na pozemek. Na zahradě je vlastní studna, hospodářské přístavky určené k..

rezervovánoRudé armády 608/40, Rousínov - Rousínovec