Prodej domů Žďár nad Sázavou

Žďárské vrchy patří mezi vyhledávané lokality pro turistiku, výlety na kolech a v zimě na běžkách. Jsou jednou z nejkrásnějších oblastí Vysočiny a vy je můžete mít přímo za domem – pokud si vyberete bydlení ve Žďáru nad Sázavou, který v CHKO Žďárské vrchy leží. Klidná lokalita v srdci nádherné přírody v kombinaci s dobrou občanskou vybaveností z města dělají ideální místo pro bydlení. Hledejte v nabídce Prodej domů Žďár nad Sázavou.

Prodej domů Žďár nad Sázavou: Jak postupovat

S výběrem bydlení podle vašich představ a potřeb vám pomůže realitní kancelář PATREAL. Prodejem domů v lokalitě Žďár nad Sázavou se zabývá a její realitní makléři jsou tak odborníky nejen s dlouholetou praxí, ale i přehledem o konkrétním místem. Prohlédněte si nabídku Prodej domů Žďár nad Sázavou a s odbornou pomocí pracovníků RK PATREAL získejte dům svých snů.

Nabídky:
Cena

016900000

Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej krásné chaty na vlastním pozemku s garáží na okraji CHKO Žďárské vrchy, pozemek 493 m²

Prodej krásné chaty na vlastním pozemku s garáží na okraji CHKO Žďárské vrchy, pozemek 493 m²

Pro milovníky Vysočiny nabízíme ve výhradním zastoupení majitele k prodeji chatu, která se nachází v blízkosti Domanínského rybníka a to na jihovýchodním cípu CHKO Žďárské vrchy, tj do hodiny jízdy od..

2 490 000 Kč Kundratice 2, Rozsochy