Prodej domů Třebíč

Místo, které spojuje historii, kulturu, krásnou přírodu, a ještě skvělou občanskou vybavenost. To je Třebíč, město památek UNESCO ležící na západě Moravy. Nachází se jen 30 km od Jihlavy a je po ní druhým největším městem kraje Vysočina. Přesto je to příjemná lokalita na bydlení, obklopená nádhernou přírodou, která přímo láká k aktivitám venku a sportování. Podívejte se na nabídku v sekci prodej domů Třebíč a třeba si vyberete bydlení přímo pro vás.

Domy na prodej Třebíč: Jak postupovat

Našli jste v nabídce dům, který by vám vyhovoval, ale nevíte co všechno je k nákupu potřeba? Obraťte se na Realitní kancelář PATREAL, která se prodejem domů v Třebíči zabývá. Realitní makléři RK PATREAL jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi, kteří se navíc vyznají v dané lokalitě, takže vám pomohou vybrat nejlepší variantu z nabídky Domy na prodej Třebíč a poradí vám se vším, co při nákupu budete potřebovat.

Nabídky:
Cena

013900000

Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej rodinného domu 5+1 s garáží a velkou zahradou - Kramolín, pozemek 792 m²

Prodej rodinného domu 5+1 s garáží a velkou zahradou - Kramolín, pozemek 792 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný a prostorný dům s garáží a hezkou zahradou v obci Kramolín. Dům je dvoupatrový s celkovou obytnou plochou 145 m² a dalším půdním prostorem (40 m²),..

rezervovánoKramolín