Prodej domů Brno-venkov

Láká vás bydlení mimo město, ale přesto chcete využívat výhody městského života? Vyberte si lokalitu Brno-venkov! Užijete si ticho a klid, přírodu budete mít na dosah ruky, přesto ale budete v bezprostřední blízkosti moravské metropole. Vybírat můžete z řady nemovitostí různých druhů v kategorii Prodej domů Brno venkov. Neustále aktualizovaná nabídka zahrnuje prostorné rodinné domy, moderní novostavby i rekonstruované stavby.

Prodej domů Brno venkov: Jak postupovat

Pokud toužíte po rodinném domě v regionu Brno venkov, s jeho výběrem vám pomohou zkušení makléři realitní kanceláře PATREAL. Využijte jejich zkušeností a obraťte se na ně s jakýmkoliv dotazem na téma prodej domů. Firma PATREAL si zakládá na osobním přístupu, vysoké odbornosti a kvalitě poskytovaných služeb. Jsou to zkrátka profesionálové, kteří vám s nákupem nemovitosti odborně pomůžou.

Nabídky:
Cena

013900000

Poloha:
Specifikace:
Zadání odpovídají 3 nabídky.
Prodej rodinného domu 3+1 s dvorem - Dolní Kounice, ul. Skalní, pozemek 230 m²

Prodej rodinného domu 3+1 s dvorem - Dolní Kounice, ul. Skalní, pozemek 230 m²

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v malebném městečku Dolní Kounice na klidné ulici Skalní, kousek od centra města. Přízemní rodinný dům o dispozicích 3+1, který..

3 650 000 Kč Skalní, Dolní Kounice
RD 4+1 po kompletní rekonstrukci v Dolních Kounicích, pozemek 137 m²

RD 4+1 po kompletní rekonstrukci v Dolních Kounicích, pozemek 137 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný velmi pěkný rodinný dům v Dolních Kounicích na klidné ulici kousek od samotného centra. Jedná se o dvoupodlažní dům s celkovou..

rezervovánoSkalní, Dolní Kounice
Prodej rodinného domu s dvorkem, zahrádkou a garáží  - Dolní Kounice, pozemek 305 m²

Prodej rodinného domu s dvorkem, zahrádkou a garáží - Dolní Kounice, pozemek 305 m²

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v malebném městečku Dolní Kounice na klidné ulici Skalní, kousek od centra města. Přízemní rodinný dům o dispozicích 2+1 má..

rezervovánoSkalní, Dolní Kounice