Prodej domů Brno-venkov

Láká vás bydlení mimo město, ale přesto chcete využívat výhody městského života? Vyberte si lokalitu Brno-venkov! Užijete si ticho a klid, přírodu budete mít na dosah ruky, přesto ale budete v bezprostřední blízkosti moravské metropole. Vybírat můžete z řady nemovitostí různých druhů v kategorii Prodej domů Brno venkov. Neustále aktualizovaná nabídka zahrnuje prostorné rodinné domy, moderní novostavby i rekonstruované stavby.

Prodej domů Brno venkov: Jak postupovat

Pokud toužíte po rodinném domě v regionu Brno venkov, s jeho výběrem vám pomohou zkušení makléři realitní kanceláře PATREAL. Využijte jejich zkušeností a obraťte se na ně s jakýmkoliv dotazem na téma prodej domů. Firma PATREAL si zakládá na osobním přístupu, vysoké odbornosti a kvalitě poskytovaných služeb. Jsou to zkrátka profesionálové, kteří vám s nákupem nemovitosti odborně pomůžou.

Nabídky:
Cena

016900000

Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej chaty k rekonstrukci na vlastním pozemku, pozemek 398 m²

Prodej chaty k rekonstrukci na vlastním pozemku, pozemek 398 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej chaty v krásném prostředí na úpatí lesa v lokalitě Kutiny. Chata je k demolici, nebo kompletní rekonstrukci, po pádu stromu je třetina chaty zničena. Leží na..

700 000 Kč Kuřimská Nová Ves