Prodej domů Letovice

Hledáte-li místo, kde by se vám dobře žilo, podívejte se na nabídku Prodej domu Letovice. Město na soutoku Svitavy a Křetínky leží 20 km od Blanska. Pohodlná dojezdová vzdálenost a její poloha obklopená přírodou, dělají z Letovic klidnou lokalitu ideální pro bydlení. Ať už jste mladý pár děti teprve plánující, nebo už máte velkou rodinu, domy na prodej v Letovicích si prohlédněte a třeba zde najdete svůj budoucí příjemný domov.

Prodej domu Letovice: Jak postupovat

Ať už hledáte velký dům s rozsáhlým pozemkem, nebo spíš něco menšího, nabídka Prodej domu Letovice vaše představy uspokojí. S výběrem toho pravého domu podle vašeho přání vám navíc pomůže Realitní kancelář PATREAL, která má prodej domu Letovice na starosti. Odborníci z RK PATREAL se postarají o to, aby váš nákup domu byl rychlý a bezproblémový a abyste se už brzy mohli nastěhovat do svého vysněného domu.

Nabídky:
Cena

016900000

Poloha:
Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
RD Letovice, možnost tří bytů, zahrada 1 300m2, vjezd, garáž, dílna,  k bydlení i podnikání, pozemek 1.420 m²

RD Letovice, možnost tří bytů, zahrada 1 300m2, vjezd, garáž, dílna, k bydlení i podnikání, pozemek 1.420 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi prostorný rodinný dům s velkou zahradou a garáží v Letovicích. Dům postavený v roce 1990 je v krásném klidném prostředí, pouze jeden kilometr od..

8 500 000 Kč Česká 1031/15, Letovice