Prodej domů Brno-město

Brno patří mezi nejhezčí města v celé republice a snem mnoha lidí je, aby se stalo jejich domovem. Pokud i vy toužíte po hezkém rodinném domě v Brně nebo okolí, sekce Prodej domů Brno vám nabízí nespočet možností. Zamilovat si zde můžete moderní a zcela nový rodinný dům s velkou zahradou, menší řadový domek nebo dům připravený pro rekonstrukci. Brno je město plné historie a učaruje vás na první pohled.

Prodej domu Brno: Jak postupovat

Region Brno a okolí nabízí velké množství skvělých domů, které Vám podle vašich představ a snů může pomoci nalézt realitní kancelář PATREAL. Spolehliví a časově flexibilní realitní makléři Vám rádi zajistí prohlídku domu a domluví vše potřebné, aby bylo vaše hledání a rozhodování co nejjednodušší. Vybírat můžete mezi domy blíže centra města anebo v poklidnější části na okraji Brna. I zde je dostupnost do středu města však vynikající, v okolí se nacházejí nejen krásné parky, ale také prestižní školy nebo luxusní obchody.

Nabídky:
Cena

016900000

Poloha:
Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej pěkného domu se dvěmi bytovými jednotkami a prostorným pozemkem, Brno - Řečkovice, pozemek 519 m²

Prodej pěkného domu se dvěmi bytovými jednotkami a prostorným pozemkem, Brno - Řečkovice, pozemek 519 m²

Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme k prodeji velmi pěkný rodinný dům ve vyhledávané městské části Řečkovice. Rodinný dvoupodlažní dům má celkovou obytnou plochu 250 m², je rozdělen na dvě bytové..

16 900 000 Kč Hapalova, Brno - Řečkovice