Prodej domů Blansko

Rádi byste se s rodinou zabydleli v novém domě a láká Vás právě Blansko a okolí? Pak jste na správné adrese! Ať už máte zájem o prostorný dům se zahradou, moderní novostavbu či rekonstrukci, určitě si vyberete z naší široké a neustále aktualizované nabídky nemovitostí v kategorii Prodej domů Blansko! Pokud nemáte hned zájem o koupi, můžete si samozřejmě také vybrat mezi rodinnými domy k pronájmu.

Prodej domů Blansko: Jak postupovat

Pokud hledáte rodinný dům v regionu Blansko, neváhejte se obrátit na zkušené makléře naší realitní kanceláře PATREAL. S prodejem domů v Blansku mají bohaté zkušenosti, rádi si s Vámi domluví prohlídku a odpoví na jakýkoliv dotaz z realitního prostředí. Díky více než 25leté praxi a řadě pozitivních referencí můžeme zodpovědně říci, že jsme specialisté na prodej nemovitostí nejen v Brně a jeho širokém okolí, kteří vám budou pokaždé k dispozici.

Nabídky:
Cena

016900000

Specifikace:
Zadání odpovídají 2 nabídky.
RD Letovice, možnost tří bytů, zahrada 1 300m2, vjezd, garáž, dílna,  k bydlení i podnikání, pozemek 1.420 m²

RD Letovice, možnost tří bytů, zahrada 1 300m2, vjezd, garáž, dílna, k bydlení i podnikání, pozemek 1.420 m²

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi prostorný rodinný dům s velkou zahradou a garáží v Letovicích. Dům postavený v roce 1990 je v krásném klidném prostředí, pouze jeden kilometr od..

9 000 000 Kč Česká 1031/15, Letovice
Prodej pěkného a prostorného RD kousek od Brna - Lipůvka, pozemek 391 m²

Prodej pěkného a prostorného RD kousek od Brna - Lipůvka, pozemek 391 m²

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi velkoryse řešený rodinný dům ve výborné dojezdové vzdálenosti do Brna, v obci Lipůvka. Rodinný dvoupodlažní dům o aktuální dispozici 4+kk s obytnou..

9 500 000 Kč Lipůvka