Před prodejem vaši nemovitosti můžete získat okamžitou finanční zálohu až 1 000 000 Kč

Před prodejem vaši nemovitosti můžete získat okamžitou finanční zálohu až 1 000 000 KčProdáváte nemovitost a potřebujete ihned použít část financí na další bytovou potřebu nebo cokoliv jiného? Nechcete čekat, než se najde vhodný kupec, který bude akceptovat vaši cenu a než celá transakce s prodejem proběhne?
Využijte naše služby a nechte si vyplatit zálohu na kupní cenu ve formě bezúročné půjčky až do výše 1 000 000 Kč.

Okamžitá výplata zálohy na kupní cenu

Výplata zálohy na nemovitost je určena především pro ty klienty, kteří potřebují inkasovat část kupní ceny za prodej své nemovitosti neprodleně a nemohou čekat na vyplacení svých financí až po dokončení celého procesu prodeje a zápisu do katastru, který může trvat několik měsíců. Vyplacení zálohy na kupní cenu je možné i v případech, kdy na nemovitosti vázne exekuce nebo je dotčena jinou právní vadou. Realitní centrum PATREAL nabízí tuto službu již řadu let a je pro naše klienty jistotou okamžité výplaty peněz z budoucí kupní ceny nemovitosti, kterou mohou použít hned a na cokoliv. Vyplacení zálohy na kupní cenu se provádí formou bezúročné půjčky a prodávající tak získává tuto službu zcela zdarma a bez jakýkoliv úroků.

 

Jak výplata zálohy a samotný prodej nemovitosti probíhá

Výplata zálohy na kupní cenu je poskytována těm klientům, kteří se rozhodnout využít naše služby a svěří prodej své nemovitosti realitní společnost PATREAL. Poskytnutí zálohy formou bezúročné půjčky je pak obvykle vyřízeno během 24 hodin.

Vámi nabízenou nemovitost prohlédne zkušený makléř z PATREALu a společně s vámi sjedná prodejní cenu vaší nemovitosti. Obratem se připraví všechny potřebné dokumenty k výplatě financí a po jejich podpisu dojde k vyplacení zálohy v hotovosti nebo na váš bankovní účet. Vaše nemovitost je pak zdokumentována a nabízena potenciálním zájemcům o koupi. Standardně ve formě inzerce na nejvyhledávanějších realitních serverech, v tištěných magazínech a sociálních sítích. Přednostně je však nabízena evidovaným zájemcům z naší vlastní rozsáhlé databáze.

Prohlídky vaši nemovitosti se dějí po předchozí domluvě a s maximální pečlivostí a za účasti našeho profesionálního makléře.  Prověřený zájemce o vaši nemovitost složí rezervační poplatek a tím se zaváže nemovitost koupit. Právník společnosti PATREAL připraví (pro majitele nemovitostí bezplatně) po vzájemné domluvě podmínek a termínů, také všechny smlouvy potřebné k převodu vlastnictví a zápisu do katastru nemovitostí.

Poté vám bude uhrazena kupní cena vaší nemovitosti, ponížená o již dříve vyplacenou zálohu. Samozřejmostí je také předání nemovitosti a přepisu energií všech dodavatelů, které zajištuje makléř společnosti

Pokud hledáte okamžitou pomoc při řešení vaší finanční situace a při prodeji nemovitosti, neváhejte oslovit profesionály ze společnosti PATREAL. Své odborné realitní služby a bezplatné poradenství poskytujeme již více než 25 let. Svým klientům nabízíme, kromě záloh na kupní ceny, také okamžitý a bezpečný výkup nemovitostí nebo další efektivní řešení v případech, kdy peníze za vaši nemovitost potřebujete skutečně co nejrychleji.