Vlastníte byt, dům, rekreační objekt nebo pozemek a potřebujete rychle prodat a vyřešit svoji finanční situaci?

Profesionální tým společnosti PATREAL poskytuje své odborné realitní služby více než 25 let a nabízí hned několik řešení. Neváhejte nás nezávazně oslovit a my s Vámi vše rádi a bezplatně zkonzultujeme.

Smyslem naší práce je plnit bezchybný realitní servis s právní jistotou a pomáhat klientům, kteří se na nás obrací. Za dlouhá léta naší praxe jsme uspokojili potřeby tisíců klientů, poskytli jim významnou podporu a získali jejich reference.

Rychlý prodej nebo výkup nemovitostí i zatížených exekucí.

 

SPOLEHLIVÝ PRODEJ ZA NEJVYŠŠÍ CENU

Dlouhá léta realitní praxe, dokonalá znalost trhu, spolehlivost a ověřené obchodní principy je to hlavní, co klienti při naší práci oceňují. Pokud chcete prodat svou nemovitost rychle, v ten správný čas a za co nejvyšší cenu, pak jste tu správně. Nechte si poradit přímo od jednatelky společnosti s více jak 25letou praxí v oboru. 

prodej nemovitostí rychle za maximální cenu           

 

VÝKUP NEMOVITOSTÍ SNADNO A RYCHLE

Jde o nejbezpečnější formu, pokud peníze za Vaši nemovitost potřebujete skutečně co nejrychleji. Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, chaty, chalupy i komerční objekty. Celý proces výkupu až po výplatu kupní ceny trvá opravdu jen několik dní.   

Výkup nemovitostí  

 

ZÁLOHA NA KUPNÍ CENU – BEZÚROČNÁ PŮJČKA

To je jistota okamžité výplaty až do výše 1 000 000 Kč z budoucí kupní ceny Vaší nemovitosti, kterou můžete použít hned a na cokoliv. Nemusíte tak čekat, až si Vaše nemovitost najde svého kupce a než celá transakce s prodejem nemovitosti v PATREALu proběhne.        

Záloha na kupní cenu nemovitosti        

 

PRODEJ NEMOVITOSTI V EXEKUCI

Okamžitá a efektivní pomoc v případě, že jste v exekuci a hrozí Vám nevýhodný prodej nemovitosti v dražbě. Umíme se postarat o jednání s věřiteli, výplatu pohledávek i složitější právní servis. Za Vaši nemovitost pak dostanete nejvyšší možnou cenu a bez problémů.

Prodej nemovitostí v exekuci           

 

 

Volejte zdarma 800 400 237 nebo pište na [email protected]

Rychlý prodej bytů, rodinných domů, chat, chalup i stavebních pozemků.