Reference od klientů: Prodej pozemku nejrychleji zařídí realitní kancelář

Reference od klientů: Prodej pozemku nejrychleji zařídí realitní kancelářTrh s nemovitostmi je pro laika velmi proměnlivý a nepřehledný. Prodej domů nebo bytů tak pro majitele často představuje stresující situaci. Profesionálové z realitní kanceláře PATREAL dokážou zorganizovat rychlý prodej jakékoliv nemovitosti. Jak to zvládnou? Uskutečnění celé transakce závisí na mnoha faktorech, jako je aktuální ekonomická situace v dané lokalitě či míra nezaměstnanosti. Realitní kancelář také disponuje seznamem klientů, kteří hledají nemovitost ke koupi a dokáže tedy propojit prodávajícího a kupujícího téměř okamžitě.

Prodej pozemku svěřte realitní kanceláři, která jej bude inzerovat

Nejvhodnějšího kupce, který bude s novou nemovitostí spokojený, a hlavně za ni zaplatí tu nejvyšší částku, najdete pomocí zkušených realitních makléřů společnosti PATREAL. Než pozemek budete prodávat, můžete jeho cenu ještě navýšit. Jak na to? Přestože si kupec nemovitost většinou důkladně prohlédne, úspěšný prodej závisí také na prvním dojmu. Byty či domy by měly být důkladně uklizené a vyčištěné, aby usazené nečistoty zbytečně neodrazovaly potenciální zájemce. To samé platí také pro prodej pozemku. Vzrostlá tráva se musí posekat, stromům se zkrátí větve a divokým keřům vraťte původní tvar. Upravená zahrada působí přívětivějším dojmem a bude se tedy lépe prodávat.

Pozemky se oceňují k prodeji hlavně podle druhu a lokality, ve které se nacházejí

Každý vlastník chce získat za svou nemovitost co nejvyšší sumu. Její výška se odvíjí především od místa, kde se nachází. Velký rozdíl v ceně může způsobit také účel a druh pozemku, jelikož podle něho se s ním musí hospodařit. Například na orné půdě se nemůže bez povolení stavebního úřadu stavět. Každý pozemek má v katastru nemovitostí zapsaný druh a účel, který nelze bez povolení úřadů změnit. Stavební parcely se prodávají většinou za nejvyšší cenu, a proto před prodejem vyřiďte se všemi úřady potřebné formality.

Rychlost prodeje pozemku je velmi těžké ovlivnit

Paní Jana Pazová se rozhodla prodat pozemek o výměře 5050 metrů čtverečních a požádala realitní kancelář PATREAL o radu. Pozemek se nachází ve Vojkovicích u Frýdku-Místku a jsou na něm zavedeny inženýrské sítě včetně elektřiny. Nejdůležitější pro paní Pazovou bylo zorganizování rychlého prodeje, a tak jej nabídla společnosti, která se zabývá výkupem realit. Problémem však bylo, že se pozemek prodával v různých inzerátech s různými cenami. Takový nesoulad budí u zájemců podezření, že se jedná o nespolehlivého vlastníka. „Tímto způsobem rychlého prodeje těžko dosáhnete, neboť nezadáte-li zakázku jednomu fundovanému zprostředkovateli, nelze očekávat rychlý výsledek,“ vysvětlila zkušená realitní makléřka Dita Holasová, která pracuje pro společnost PATREAL. Dobré reference této realitní kanceláře potvrzují, že prodej pozemku zvládají profesionálně a rychle. Klienti se neustále vracejí a s důvěrou své nemovitosti svěřují realitním makléřům společnosti PATREAL.