Zahájili jsme prodej developerských projektů

Zahájili jsme prodej developerských projektůNově najdete v nabídce realitního centra PATREAL také byty ve výstavbě v atraktivních brněnských lokalitách. Zájemci o novostavby mohou vybírat mezi rezidenčními byty pro vlastní bydlení i investičními byty k pronájmu se zajímavým výnosem.

Nacházíme se v období, kdy se nevyplatí nechávat úspory ležet na bankovních účtech a ani termínované vklady nebo spořící účty současnou rekordní inflaci nezkrotí.  Nové a energeticky úsporné byty v Brně, které svoji hodnotu v porovnání se staršími nemovitostmi neztrácejí, se přitom dají v tuto chvíli pořídit výhodně. Zatímco ceny nových bytů v Praze stále mírně rostou, brněnské ceny novostaveb se nyní ustálily, i přes zvýšené náklady na výstavbu, a v porovnání s inflací prakticky zlevňují.

Prémiová rezidence v Brně – Kníničkách

Jako exkluzivní prodejce developerského projektu U Hlubočku vám představujeme unikátní rodinné bydlení v brněnské části Kníničky. Jde o klidnou a oblíbenou rezidenční lokalitu plnou zeleně s možnostmi volnočasového vyžití. Na dosah je chráněný přírodní park Bobrava, ZOO Brno, brněnská přehrada nebo golfový a wellness resort Kaskáda. Oblíbenou cyklostezku najdete hned za domem a zastávku MHD pouhých 100 metrů od rezidence. Větší nákupy a kompletní občanské služby jsou vzdálené jen pár minut autem a do centra Brna nebo na dálnici D1 se dostanete za 10 minut.

Celkem dva terasovité bytové domy budou citlivě zasazeny do zeleného svahu s orientací a výhledy na zalesněnou část. Na soukromém pozemku vzniknou vlastní zahrádky rezidentů i komunitní multifunkční park pro společné vyžití. Všechny byty budou mít balkony nebo velkorysé terasy s okouzlujícím výhledem do zeleně.

Bydlení v projektu U Hlubočku je založené na prémiové lokalitě, maximálním komfortu, moderních technologiích a ekologii.  Promyšlená stavba nabídne vnitřní parkovací stání, ke kterému se dostanete pohodlně výtahem i dostatek úložných prostor v podobě sklepů a skladů. Pro svůj provoz bude budova využívat tepelné čerpadlo a další obnovitelné zdroje, šetrné k přírodě i k peněžence svých nových rezidentů. 

V první etapě projektu mohou klienti PATREALU  vybírat z velkorysých bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk ve vyšším standardu u kterých neplatí žádnou provizi. Investorem nově vznikajícího projektu a zárukou kvalitní stavby je společnost REKO a.s., která působí na českém developerském trhu více než 30 let a zrealizovala již desítky rezidenčních i komerčních staveb v Brně, Praze nebo Hradci Králové.