Prodáváte nemovitost a hledáte ideální realitní kancelář? Rozhodujte se podle referencí.

Prodáváte nemovitost a hledáte ideální realitní kancelář? Rozhodujte se podle referencí.Čeká vás prodej nemovitosti, ale nemůžete se zorientovat ve všech složitých podmínkách, které je při něm potřeba dodržet? Potřebujete spolehlivého zprostředkovatele, který vám může zaručit vstřícný přístup a maximální profesionalitu? Pak jste možná v podobné situaci, v jaké byli také manželé Fischerovi a jejich chata v Želešicích. S prodejem si sami nevěděli rady a rozhodli se oslovit PATREAL, naši realitní kancelář s více než dvacetiletou tradicí.

Prodej nemovitosti v dnešní době není ani trochu jednoduchý. Nestačí jen stanovit cenu, se kterou vyděláte, a zároveň dům nebo byt prodáte v rozumném čase. Musíte zároveň nemovitost správně inzerovat a ideálně profesionálně nafotit. Tím však proces ani zdaleka nekončí, dalším krokem je komunikace se zájemci. Budou spolehliví? Mají opravdu peníze které slibují? Neustále budete řešit otázky, na které bez rady odborníka nebudete znát odpověď. Stále více lidí proto oslovuje realitní kanceláře.

Obracejte se jen na odborníky s dobrými referencemi

Vzhledem k tomu, že česká legislativa nijak nereguluje makléřskou činnost, při výběru nejvhodnější realitní kanceláře byste měli být maximálně pečliví. Je třeba se zaměřit pouze na profesionály s dlouholetými zkušenostmi. Prodej nebo nákup nemovitosti dost možná bude jednou z největších finančních transakcí ve vašem životě, tak si na výběru dejte záležet. V praxi byste se měli zaměřit na poskytované služby, vystupování zaměstnanců a pozitivní recenze od klientů.

Kvalitní realitní kancelář se stovkami referencí vám zajistí:

  • korektní nacenění nemovitosti
  • kvalitní odhad termínů
  • komplexní právní a finanční poradenství
  • maximální inzerce nemovitosti podpořené propracovaným marketingovým plánem
  • profesionální přístup a komunikace se zaměstnanci, kteří vám budou stále k dispozici
  • zajištění případného financování hypotečním úvěrem
  • přehlášení energií
  • vyplnění daňového přiznání

Dobrá realitní kancelář s pozitivními referencemivám vždy poskytne maximální servis. Bude pracovat pružně a proaktivně, ale to samozřejmě za předpokladu, že se o prodej vaší nemovitosti bude starat pouze ona. V ideálním případě ji vyzkoušejte na měsíc nebo dva - brzy zjistíte, zda vám služby vyhovují. Jedině díky dokonalé spolupráci se spolehlivou realitní kanceláří dopadne prodej vaší nemovitosti přesně podle vašich představ.

Potvrdit vám to mohou i manželé Fischerovi. Nedávno svou chatu v Želešicích úspěšně prodali a zařadili se tak mezi stovky spokojených klientů naší realitní kanceláře. Ocenili profesionalitu, rychlost vyřízení, ale i citlivý přístup makléřky, která se jim snažila celý proces prodeje co nejvíce usnadnit. Spolehli se na kvalitu referencí a byli maximálně spokojeni.