Klesnou ceny nemovitostí a proč se vyplatí prodat právě teď?

Klesnou ceny nemovitostí a proč se vyplatí prodat právě teď?Ceny nemovitostí se v meziročním srovnání vyhouply téměř o víc než 30 % a podle odborníků jsou nadhodnocené. Rychlý nárůst cen způsobil velký zájem o nákup nemovitostí a rekordně nízké úrokové sazby hypoték. Hypotéky nyní vlivem zvyšující se inflace opakovaně zdražují a zájem o ně pomalu klesá. Velká poptávka po nákupu vlastní nebo investiční nemovitosti ale na trhu zatím přetrvává. Právě proto je ideální čas pro prodej nemovitosti a její výhodné zhodnocení.

Nemovitosti prodávejte jen s léty prověřeným partnerem ve vašem kraji

Brněnské realitní centrum PATREAL poskytuje své realitní služby víc jak 25 let a je spolehlivým partnerem všem, kteří prodávají, pronajímají nebo nakupují nemovitosti. Těžko by se hledala služba nebo řešení nestandardních životních situací, které by makléři společnosti neuměli nabídnout. Dokonalá znalost trhu, bezplatné konzultace, spolehlivost, korektní obchody a veškeré služby majitelům nemovitostí zdarma je to hlavní, co klienti PATREALU již od roku 1994 oceňují.

Nechte si vyplatit bezúročně část kupní ceny předem

Chystáte se prodat svůj byt, rodinný dům, chalupu nebo pozemek a potřebujete mít k dispozici část peněz z prodeje ihned? V PATREALU vám při prodeji vaší nemovitosti vyplatí okamžitou zálohu na kupní cenu ve formě bezúročné půjčky, a to až do výše 1 000 000 Kč. Vyplacení této zálohy je možné i v případech, kdy je nabízená nemovitost k prodeji zatížena exekucí, úvěrem nebo jinou právní vadou. Peníze obdržíte zcela bez úroků a můžete je použít pro jakoukoliv vaši potřebu. Vyplacení zálohy na kupní cenu vaší nemovitosti je obvykle vyřízeno do 24 hodin, a to převodem na váš bankovní účet nebo v hotovosti.

Aukční prodej je zárukou nejvýhodnějších podmínek pro majitele nemovitostí

Díky této oblíbené formě prodeje garantují v PATREALU majitelům nemovitostí ty nejvýhodnější podmínky na trhu a maximální možné prodejní ceny nemovitostí. Aukční prodej je běžná forma prodeje, která se využívá při nedostatku nemovitostí na trhu a více zájemců na jednom místě. Zájemci o nemovitost předkládají svůj návrh o výši kupní ceny, ale i další podmínky jako je rychlost úhrady kupní ceny nebo termín předání nemovitosti. Každý majitel nemovitosti pak rozhoduje, které z nabídek dá přednost.  Seriózních a prověřených zájemců o nemovitosti z celé Moravy má PATREAL ve vlastní databázi evidováno aktuálně víc jak čtyři tisíce.

Doporučte realitní centrum PATREAL a inkasujte finanční odměnu až 30 000 Kč

Víte o někom, do zvažuje prodej své nemovitosti? Dejte o tom vědět v PATREALU a pomozte svým přátelům nebo kolegům k výhodnému a spolehlivému prodeji nemovitosti za maximální tržní cenu. Veškerý právní i realitní servis včetně poradenství a tržního ocenění dostane majitel nemovitosti při prodeji zcela zdarma. Za doporučení klienta se vám odměníme částkou od deseti do třiceti tisíc korun. Stačí, když se před svými přáteli zmíníte o prověřených službách a výhodách při prodeji nemovitosti s ryze českým realitním centrem PATREAL a předáte v kanceláři kontakt na majitele nemovitosti. Bude s vámi uzavřená písemná dohoda o odměně za doporučení a po zdárné a konečné realizaci prodeje dostanete vyplacenou předem sjednanou odměnu.

Pokud hledáte pomoc při prodeji nemovitosti a potřebujete prodat rychle a za maximální tržní cenu, neváhejte kontaktovat profesionální makléře z realitního centra PATREAL. Pro nezávazné a bezplatné konzultace můžete také volat zdarma na linku 800 400 237.