LETOS SLAVÍME 30LETÉ JUBILEUM NA REALITNÍM TRHU, ALE DÁRKY MÁME PŘIPRAVENÉ PRO VÁS!

LETOS SLAVÍME 30LETÉ JUBILEUM NA REALITNÍM TRHU, ALE DÁRKY MÁME PŘIPRAVENÉ PRO VÁS!U příležitosti oslav našeho úspěšného působení na brněnském trhu s nemovitostmi chceme poděkovat hlavně našim klientům. Proto jsme pro všechny, kteří využijí naše služby při prodeji nemovitosti, připravili atraktivní odměny.

Jsme váš spolehlivý realitní partner již 30 let

Realitní centrum PATREAL s.r.o. vzniklo 1. dubna 1994 a za tu dobu jsme se vypracovali z malé lokální firmy mezi přední brněnské realitní kanceláře díky tvrdé práci, odhodlání a poskytování kvalitních realitních služeb. Trh s nemovitostmi prošel také mnoha proměnami, ale naše filozofie zůstala stejná – kultivace realitního trhu, profesionální servis a individuální přístup. Při obchodech s nemovitostmi klademe důraz na vysokou odbornost, etický kodex a dodržování sjednaných podmínek. Jsme letitým členem Asociace realitních kanceláří České republiky a těší nás důvěra tisíců spokojených klientů.

Přijďte si pro hodnotnou odměnu!

Úspěch realitní kanceláře PATREAL je výsledkem stabilního týmu zkušených certifikovaných makléřů a především vás, našich klientů. A za to bychom rádi poděkovali. Proto pro majitele nemovitostí, kteří v období od 1. dubna do 30. června 2024 využijí naše realitní služby a svěří prodej své nemovitosti výhradně do realitní kanceláře PATREAL s.r.o., máme připravené poukazy v hodnotě 10 000 Kč na nákup v hypermarketu Globus. Slavte s námi, prodávejte s námi a přijďte si pro svoji odměnu!

Komplexní realitní služby

Spoléháte na nás již tři desetiletí a my naše služby neustále rozšiřujeme. Specializujeme se na prodej, pronájem i správu nemovitostí, ať už jde o byty, domy nebo rekreační objekty a pozemky. Navíc poskytujeme odborné tržní ocenění nemovitostí a individuální poradenství. Jsme ale vaším spolehlivým partnerem i při řešení citlivých situací, jako jsou exekuce, výkup nemovitostí nebo poskytování bezúročných půjček. Naším cílem je vždy spokojenost klientů, ale i diskrétní a efektivní pomoc v obtížných situacích.

Od loňska najdete v našem portfoliu také byty k prodeji v nově vznikajících developerských projektech. Pro zájemce o novostavby máme nabídky bytů v atraktivních brněnských lokalitách a s potenciálem pro výhodné investice.

Spolupracujeme s lokálními developery a podílíme na celém procesu od prezentace projektu až po uzavření obchodu. Naše znalosti trhu a široká databáze kontaktů nám umožňují realizovat spolehlivé a rychlé prodeje.  

Bez vás bychom to nedokázali

Jsme hrdí, že léta využíváte naše realitní služby a bez vaší důvěry bychom takového úspěchu nedosáhli. Velké poděkování sluší i všem našim partnerům, se kterými spolupracujeme. V naší práci nás ale motivuje mnohem víc než jen realitní činnost. Dbáme na společenskou odpovědnost a dlouhodobě se zapojujeme do podpory charitativních projektů, neziskových organizací a sportovních klubů prostřednictvím sponzorských darů. Věříme, že i tímto dokážeme ovlivnit kvalitu života v naší společnosti.

Jsme tady pro vás! Potřebujete poradit při prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti? Neváhejte využít naše služby a kontaktujte nás na bezplatné lince 800 400 237 nebo nám napište na [email protected]