Prodej bytů Brno-město

Hledáte byt přímo v centru Brna, na okraji města, moderně vybavený anebo přímo po rekonstrukci? V tom případě je kategorie Prodej bytů Brno přichystána jen a jen pro Vaše oči. Vybírat můžete z široké nabídky, která je neustále aktualizována tak, aby odpovídala co nejvíce vaší poptávce. Byty na prodej jsou v Brně velmi žádané, a to nejen kvůli kráse města, ale také pro strategickou polohu, jelikož Brno poskytuje obrovské množství zábavy, relaxace, ale i pracovních míst a šance na kvalitní vzdělání.

Prodej bytu Brno: jak postupovat

Makléři realitní kanceláře PATREAL jsou připraveni reagovat pružně na vaše požadavky. Ochotně a rychle vám zajistí prohlídku bytu, který jste si vybrali a odpoví na všechny dotazy, které vás napadnou k tématu prodej bytu Brno. Hlavním cílem je nalézt pro vás byt, který nejenže bude odpovídat vašim představám, ale který se stane vaším pravým a plnohodnotným domovem, kam se budete vždy rádi vracet.

Nabídky:
Cena

016900000

Dispozice:
Specifikace:
Zadání odpovídají 4 nabídky.
OV 1+1, 32m2, sklep, v žádané lokalitě

OV 1+1, 32m2, sklep, v žádané lokalitě

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví ve velmi žádané lokalitě na ulici Dubová v Brně - Jundrově. Bytová jednotka se nachází v 6. NP v revitalizovaném panelovém domě..

3 990 000 Kč Dubová 644/19, Brno - Jundrov
Prodej prostorného bytu 3+1, 79 m2, Brno - Bystrc, ul. Teyschlova

Prodej prostorného bytu 3+1, 79 m2, Brno - Bystrc, ul. Teyschlova

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi velmi prostorný byt na ulici Teyschlova, v brněnské části Bystrc. Byt o dispozicích 3+1 s celkovou plochou 79 m² se nachází v 1. patře panelového domu..

5 490 000 Kč Teyschlova, Brno - Bystrc
OV 3+1 - 83,43m², 2x balkon, komora, šatna - ulice Kamanova, Brno-Královo Pole

OV 3+1 - 83,43m², 2x balkon, komora, šatna - ulice Kamanova, Brno-Královo Pole

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt v OV 3+1, 2x balkon, samostatné neprůchozí pokoje, spíž a šatna. Byt se nachází v 7/7.NP s výtahem a to na ulici Kamanova v Brně, městská část..

rezervovánoKamanova 2651/10, Brno - Královo Pole
Prodej bytu 2+1 kousek od centra,  51m² - Brno - Štýřice

Prodej bytu 2+1 kousek od centra, 51m² - Brno - Štýřice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi cihlový byt na ulici Gallašova, pouhé 3 zastávky od samotného centra města Brna. Byt o dispozici 2+1 s celkovou plochou 51m² se nachází ve zvýšeném..

rezervovánoGallašova, Brno - Štýřice