Prodej bytů Brno-město

Hledáte byt přímo v centru Brna, na okraji města, moderně vybavený anebo přímo po rekonstrukci? V tom případě je kategorie Prodej bytů Brno přichystána jen a jen pro Vaše oči. Vybírat můžete z široké nabídky, která je neustále aktualizována tak, aby odpovídala co nejvíce vaší poptávce. Byty na prodej jsou v Brně velmi žádané, a to nejen kvůli kráse města, ale také pro strategickou polohu, jelikož Brno poskytuje obrovské množství zábavy, relaxace, ale i pracovních míst a šance na kvalitní vzdělání.

Prodej bytu Brno: jak postupovat

Makléři realitní kanceláře PATREAL jsou připraveni reagovat pružně na vaše požadavky. Ochotně a rychle vám zajistí prohlídku bytu, který jste si vybrali a odpoví na všechny dotazy, které vás napadnou k tématu prodej bytu Brno. Hlavním cílem je nalézt pro vás byt, který nejenže bude odpovídat vašim představám, ale který se stane vaším pravým a plnohodnotným domovem, kam se budete vždy rádi vracet.

Nabídky:
Cena

042000000

Dispozice:
Specifikace:
Zadání odpovídá 6 nabídek.
Prodej, Byty 3+kk, 86m² - Brno - Medlánky

Prodej, Byty 3+kk, 86m² - Brno - Medlánky

Jako výhradní zástupci majitele nabízíme k prodeji nadstandardní bytovou jednotku o velikosti 3+kk po kompletní rekonstrukci. Bytová jednotka je situována ve 2.NP cihlového domu v žádané lokalitě na ulici..

5 800 000 Kč Třešňová 332/6, Brno - Medlánky
Prodej, Byty 3+1, 66m² - Brno - Starý Lískovec

Prodej, Byty 3+1, 66m² - Brno - Starý Lískovec

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 s lodžií v 7/7 patře na ulici Kosmonautů v Brně–Starý Lískovec Bytový dům prošel revitalizací - zateplení domu, nová střecha, plastová okna,..

3 950 000 Kč ulice Kosmonautů, Brno - Starý Lískovec
Prodej, Byty 1+1, 38m² - Brno - Královo Pole

Prodej, Byty 1+1, 38m² - Brno - Královo Pole

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 1+1 o celkové ploše 38 m². Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v atraktivní lokalitě Králova Pole na ulici Bulharská. Jedná se o..

3 490 000 Kč Bulharská, Brno - Královo Pole
Prodej, Byty 3+kk, 64m² - Brno

Prodej, Byty 3+kk, 64m² - Brno

Exkluzivně pro vás máme nabídku velkého světlého bytu 3+kk v OV na ulici Botanická, v širším centru Brna. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu s výtahem. Byt o výměře 64m² je po celkové rekonstrukci,..

5 000 000 Kč Botanická, Brno
Prodej, Byty 3+1, 94m² - Brno - Žabovřesky

Prodej, Byty 3+1, 94m² - Brno - Žabovřesky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt v OV 3+1 v žádané lokalitě Brno - Žabovřesky. Nadstandardní byt o celkové ploše 94m² se nachází ve 3. NP panelového domu na ulici Luční. V roce 2005..

rezervovánoLuční, Brno - Žabovřesky
Prodej, Byty 2+1, 97m² - Brno

Prodej, Byty 2+1, 97m² - Brno

Nabízíme vám k prodeji prostorný byt 2+1 v cihlovém domě v klidné vilové čtvrti v Brně - Černých Polích. Bytová jednotka se nachází ve 2.NP cihlového rodinného domu na ulici Ševcova, má samostatný vstup do..

4 400 000 Kč Ševcova, Brno