Prodej bytů Blansko

Sháníte prostorný byt pro velkou rodinu nebo pouze malou garsonku, abyste se mohli postavit na své vlastní nohy? Chcete moderně a kompletně vybavený byt anebo byt přímo po rekonstrukci? Blansko a okolí je plné bytů, které čekají právě na Vás. V sekci Prodej bytů Blansko můžete vybírat z široké nabídky bytů k prodeji, a to jak s balkónem a krásným výhledem, sklepem, tak i s vlastní garáží, přímo v centru nebo na okraji města.

Prodej bytů Blansko: jak postupovat

Obraťte se na pracovníky realitní kanceláře PATREAL, kteří vám pomohou sehnat ten nejlepší byt v Blansku přesně podle vašich představ a požadavků. Výhodou bydlení v tomto městě je nejen snadná a rychlá dostupnost do Brna, ale také hezké prostředí Moravského krasu. To poskytuje vyžití pro rodiny s dětmi i zamilované páry. Zkušení realitní makléři Vám budou kdykoliv k dispozici a ochotně zodpoví jakékoliv dotazy na téma prodej bytů Blansko.

Nabídky:
Cena

042000000

Dispozice:
Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej, Byty 3+1, 83m² - Blansko

Prodej, Byty 3+1, 83m² - Blansko

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt v centru Blanska, na ulici Bezručova. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP kompletně zrevitalizovaného domu se dvěma výtahy. Byt disponuje..

rezervovánoBezručova 1570/1, Blansko