Pronájem bytů Brno-město

Pronájem bytu v Brně je mezi klienty nejvíce poptávaným bydlením. Již 25 let pro vás hledáme vhodné byty v Brně k pronájmu, ať už toužíte po menším 1+1, nebo hledáte vetší studentské byty. V naší nabídce najdete i pronájmy bytů v okrese Brno - venkov. Pamatujte, že špatně postavená podnájemní smlouva, nebo zamlčené informace vám mohou bydlení v podnájmu značně znepříjemnit. Proto svěřte hledání vhodných nemovitostí odborníkům. Naše realitní centrum PATREAL je vám plně k dispozici.

Nabídky:
Cena

092000

Dispozice:
Specifikace:
Zadání odpovídají 3 nabídky.
Pronájem bytu 2+1 47m²  na ul. Hvězdová, Brno-Zábrdovice

Pronájem bytu 2+1 47m² na ul. Hvězdová, Brno-Zábrdovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem pavlačového bytu o velikosti 2+1 v 2. NP bytového domu bez výtahu. Byt se nachází na ulici Hvězdová, Brno-Zábrdovice. Dispozice bytu: pokoje..

11 000 Kč za měsícHvězdová, Brno - Zábrdovice
Pronájem bytu 2+kk - 57m², lodžie, na ul. Duhová, Brno-Řečkovice

Pronájem bytu 2+kk - 57m², lodžie, na ul. Duhová, Brno-Řečkovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk o velikosti 57m² v 3/4.NP a to ve vyhledávané městské části Řečkovice, ulice Duhová. Byt je vybaven dle fotografií – prostorná..

14 950 Kč za měsícDuhová, Brno - Řečkovice
Pronájem slunného bytu 2+kk, 44m² - Brno - Líšeň

Pronájem slunného bytu 2+kk, 44m² - Brno - Líšeň

Nabízíme vám k pronájmu velmi pěkný, slunný byt o velikosti 2+kk o celkové ploše 44 m2 s balkonem v městské části Brno-Líšeň, ul.Houbalova. Byt má západní orientaci a je umístěn ve 2 NP nového cihlového domu s..

15 000 Kč za měsícHoubalova, Brno - Líšeň