Prodej bytů Vyškov

Bydlení na malém městě má své kouzlo. A takovým městem, ve kterém se příjemně bydlí, je i Vyškov. Obchody, školy, školky i místa pro sportovní či kulturní vyžití tu máte na dosah ruky, všude okolo krásná příroda a do Brna je to jen 30 kilometrů. Pokud vás tato lokalita láká, prohlédněte si nabídku v kategorii Prodej bytu Vyškov. Uvidíte, že si zde vyberete bydlení jako stvořené pro vás.

Prodej bytu Vyškov: Jak postupovat

Nevíte, jak se v široké nabídce Prodej bytu Vyškov vyznat a vybrat si ten pravý byt ke koupi? Obraťte se na konzultanty z realitní kanceláře PATREAL. Lokalitu Vyškova skvěle znají a díky svým bohatým zkušenostem v oboru vám dokáží poradit a zodpovědět všechny otázky na téma prodej bytu Vyškov. Ať už potřebujete poradit s koupí bytu nebo máte jakékoliv jiné dotazy ohledně bydlení ve Vyškově, realitní kancelář PATREAL je místem, kde vám všechny otázky zodpoví.

Nabídky:
Cena

016900000

Dispozice:
Specifikace:
Zadání odpovídá 1 nabídka.
Prodej krásného bytu 2+kk,  65m² - Zbýšov, 15 km od Brna

Prodej krásného bytu 2+kk, 65m² - Zbýšov, 15 km od Brna

Nabízíme vám k prodeji nádherný byt v krásné obci Zbýšov u Vyškova, 15 km od Brna. Byt o podlahové ploše 65m² se nachází v 1. patře cihlového domu postaveného v roce 2004 na okraji obce. Byt má dispozici 2+kk..

4 500 000 Kč Zbýšov