Pronájem bytů

Pronájem bytu v Brně je mezi klienty nejvíce poptávaným bydlením. Již 20 let pro vás hledáme vhodné byty v Brně k pronájmu, ať už toužíte po menším 1+1, nebo hledáte vetší studentské byty. V naší nabídce najdete i pronájmy bytů v okrese Brno - venkov. Pamatujte, že špatně postavená podnájemní smlouva, nebo zamlčené informace vám mohou bydlení v podnájmu značně znepříjemnit. Proto svěřte hledání vhodných nemovitostí odborníkům. Naše realitní centrum PATREAL je vám plně k dispozici.

Nabídky:
Cena

038000

Lokalita:
Specifikace:
Zadání odpovídá 5 nabídek.
Pronájem, Byty 2+kk, 42m² - Brno - Žabovřesky

Pronájem, Byty 2+kk, 42m² - Brno - Žabovřesky

Nabízíme k pronájmu samostatný byt 2+kk v rodinném domě na ulici Tichého v Brně - Žabovřeskách, přímo u Wilsonova lesa, v krásném, klidném prostředí. Byt se nabízí nezařízený, je vybaven pračkou, lednicí a..

12 000 Kč za měsícTichého, Brno - Žabovřesky
Pronájem, Byty 4+1, 78m² - Brno-Královo Pole

Pronájem, Byty 4+1, 78m² - Brno-Královo Pole

V zastoupení majitele vám nabízíme pronájem bytu 4+1 na ulici Hlaváčkova. Byt se nachází v přízemí cihlového domu v klidné části Králova Pole. Je plně zařízený, včetně pračky, lednice, mrazáku, myčky na..

15 000 Kč za měsícHlaváčkova, Brno
Pronájem, Byty 2+kk, 41m² - Brno-Žabovřesky

Pronájem, Byty 2+kk, 41m² - Brno-Žabovřesky

Nabízíme pronájem pěkného bytu 2+kk v Žabovřeskách. Byt se nachází v přízemí rodinného domu na ulici Šmídkova, u Wilsonova lesa. Celková plocha bytu je 41m², nabízí se nezařízený, po domluvě lze domluvit..

6 900 Kč za měsícŠmídkova, Brno
Pronájem, Byty 3+1, 72m² - Brno - Židenice

Pronájem, Byty 3+1, 72m² - Brno - Židenice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt v OV 3+1 na ulici Prušánecká v Brně - Vinohradech, v 2. patře panelového domu. Byt před 4 roky prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je zajímavě..

13 900 Kč za měsícPrušánecká 4203/6, Brno - Židenice
Pronájem, Pokoj, 20m² - Brno - Řečkovice

Pronájem, Pokoj, 20m² - Brno - Řečkovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem studentských pokojů v rodinném domě, v klidné lokalitě Brno - Řečkovice. Pokoje jsou plně zařízené pro jednu osobu: postel, stůl, židle, skříň. K užívání..

3 900 Kč za měsícVránova, Brno - Řečkovice