Pronájem bytů

Pronájem bytu v Brně je mezi klienty nejvíce poptávaným bydlením. Již přes 20 let pro vás hledáme vhodné byty v Brně k pronájmu, ať už toužíte po menším 1+1, nebo hledáte vetší studentské byty. V naší nabídce najdete i pronájmy bytů v okrese Brno - venkov. Pamatujte, že špatně postavená podnájemní smlouva, nebo zamlčené informace vám mohou bydlení v podnájmu značně znepříjemnit. Proto svěřte hledání vhodných nemovitostí odborníkům. Naše realitní centrum PATREAL je vám plně k dispozici.

Cena

040000

Dispozice:
Okres:
Specifikace:
Zadání odpovídá 7 nabídek.
Pronájem, Byty 2+1, 56m² - Brno - Lesná

Pronájem, Byty 2+1, 56m² - Brno - Lesná

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu krásnou bytovou jednotku o dispozici 2+1 nacházející se ve 4.patře panelového zatepleného domu s výtahem, stojícího při ulici Haškova v Brně - Lesné. Jedná se o..

rezervovánoHaškova, Brno - Lesná
Pronájem, Byty 3+1, 94m² - Brno

Pronájem, Byty 3+1, 94m² - Brno

Ve výhradním zastoupení nabízíme byt po částečné rekonstrukci k pronájmu v žádané lokalitě v centru Brna, na ulici Táborského nábřeží. Byt je nově vymalovaný, nové podlahy a dlažba v kuchyni, nové radiátory,..

rezervovánoTáborského nábřeží, Brno
Pronájem, Byty 3+1, 72m² - Brno - Židenice

Pronájem, Byty 3+1, 72m² - Brno - Židenice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt v OV 3+1 na ulici Prušánecká v Brně - Vinohradech, v 2. patře panelového domu. Byt před 4 roky prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je zajímavě..

13 900 Kč za měsícPrušánecká 4203/6, Brno - Židenice
Pronájem, Pokoj, 20m² - Brno - Řečkovice

Pronájem, Pokoj, 20m² - Brno - Řečkovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem studentských pokojů v rodinném domě, v klidné lokalitě Brno - Řečkovice. Pokoje jsou plně zařízené pro jednu osobu: postel, stůl, židle, skříň. K užívání..

3 900 Kč za měsícVránova, Brno - Řečkovice
Pronájem, Byty 2+1, 59m² - Brno - Řečkovice

Pronájem, Byty 2+1, 59m² - Brno - Řečkovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu pěkný, udržovaný byt v OV 2+1 na ulici Letovická v Brně - Řečkovicích. Byt o celkové ploše 59m² se nachází ve 3. patře panelového domu obklopeného zelení...

12 000 Kč za měsícLetovická, Brno - Řečkovice
Pronájem, Byty 2+1, 57m² - Brno - Černovice

Pronájem, Byty 2+1, 57m² - Brno - Černovice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu byt 2+1s balkonem v klidné části Černovic, na ulici Húskova. Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, jinak je byt nezařízený. Pokoje jsou..

rezervovánoHúskova, Brno - Černovice
Pronájem, Byty 2+1, 62m² - Brno - Bystrc

Pronájem, Byty 2+1, 62m² - Brno - Bystrc

Nabízíme pronájem bytové jednotky o dispozici 2+1 nacházející se v 7.patře panelového bytového domu s výtahem stojícího při ulici Černého v Brně - Bystrci. Dům je zateplen, vyměněny stupačky, revitalizován ve..

10 000 Kč za měsícČerného 816/43, Brno - Bystrc