Pronájem bytů

Pronájem bytu v Brně je mezi klienty nejvíce poptávaným bydlením. Již 20 let pro vás hledáme vhodné byty v Brně k pronájmu, ať už toužíte po menším 1+1, nebo hledáte vetší studentské byty. V naší nabídce najdete i pronájmy bytů v okrese Brno - venkov. Pamatujte, že špatně postavená podnájemní smlouva, nebo zamlčené informace vám mohou bydlení v podnájmu značně znepříjemnit. Proto svěřte hledání vhodných nemovitostí odborníkům. Naše realitní centrum PATREAL je vám plně k dispozici.

Nabídky:
Cena

030000

Specifikace:
Zadání odpovídají 4 nabídky.
Pronájem, Pokoj, 25m² - Brno - Řečkovice

Pronájem, Pokoj, 25m² - Brno - Řečkovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem studentského pokoje pro dvě osoby v rodinném domě, v klidné lokalitě Brno - Řečkovice. Pokoj je plně zařízený pro dvě osoby: postele, stoly, židle, skříň. K..

4 800 Kč za měsícVránova, Brno - Řečkovice
Pronájem, Pokoj, 20m² - Brno - Řečkovice

Pronájem, Pokoj, 20m² - Brno - Řečkovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem studentských pokojů v rodinném domě, v klidné lokalitě Brno - Řečkovice. Pokoje jsou plně zařízené pro jednu osobu: postel, stůl, židle, skříň. K užívání..

rezervovánoVránova, Brno - Řečkovice
Pronájem, Byty 2+kk, 42m² - Brno - Žabovřesky

Pronájem, Byty 2+kk, 42m² - Brno - Žabovřesky

Nabízíme k pronájmu samostatný byt 2+kk v rodinném domě na ulici Tichého v Brně - Žabovřeskách, přímo u Wilsonova lesa, v krásném, klidném prostředí. Byt se nabízí nezařízený, je vybaven pračkou, lednicí a..

12 000 Kč za měsícTichého, Brno - Žabovřesky
Pronájem, Byty 3+1, 72m² - Brno - Židenice

Pronájem, Byty 3+1, 72m² - Brno - Židenice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt v OV 3+1 na ulici Prušánecká v Brně - Vinohradech, v 2. patře panelového domu. Byt před 4 roky prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je zajímavě..

13 900 Kč za měsícPrušánecká 4203/6, Brno - Židenice