Prodej stavebního pozemku 586 m², s krásným výhledem a výbornou dostupností z Brna, Ev.č.: 10253

3a842054-d38a-4223-9b14-d9383d5e8df7
Cena7 990 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku586 m²
StavbaRodinný dům
Kontaktujte makléřeJaroslav Šlezingr +420 608 764 166 [email protected]
  • Popis
  • Parametry
  • Mapa
  • Tisk
  • Poslat e-mailem

Popis

Popis

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v obci Bílovice nad Svitavou ve výhradním zastoupení majitele. Pozemek zahrnuje stávající dům s číslem popisným, který je napojen na všechny inženýrské sítě. Tento obyvatelný dům obsahuje bytovou jednotku 3+1 v prvním nadzemním podlaží a podkroví, kde je možné dokončit samostatnou jednotku 3+kk.

Bílovice nad Svitavou je malebná obec situovaná v okrese Brno-venkov, jen několik kilometrů severovýchodně od Brna. Tato lokalita je obklopena nádhernou přírodou a je vyhledávaná pro svůj klid a možnosti aktivního trávení volného času.

Přírodní krása a rekreační možnosti
Bílovice nad Svitavou jsou známé svým krásným přírodním okolím, zejména lesy a turistickými trasami. Jednou z nejznámějších tras je Údolí lišky Bystroušky, které nabízí malebné procházky a cyklostezky vhodné pro rodiny i nadšené cyklisty. Okolní lesy poskytují ideální prostředí pro houbaření, pikniky a další outdoorové aktivity.

Dopravní dostupnost
Obec má výborné dopravní spojení s Brnem, což z ní činí ideální místo pro ty, kteří hledají klidné bydlení s rychlým přístupem do města. Autobusové a vlakové spojení je frekventované, což umožňuje snadné a pohodlné cestování do práce či za zábavou.

Občanská vybavenost
V Bílovicích nad Svitavou najdete veškerou potřebnou infrastrukturu pro pohodlný život. K dispozici je mateřská škola a základní škola, což ocení rodiny s dětmi. Dále zde naleznete zdravotní středisko, které zajišťuje základní zdravotní péči, a nákupní středisko pro vaše každodenní potřeby.

Komunitní život
Obec má živou komunitu a často pořádá různé společenské a kulturní akce. To přispívá k přátelské atmosféře a pocitu sounáležitosti mezi obyvateli. Bílovice nad Svitavou jsou tak ideálním místem pro rodinný život i pro ty, kteří hledají únik od ruchu velkoměsta, ale zároveň chtějí mít všechny výhody městského života na dosah.

Pro více informací o této jedinečné lokalitě a možnostech bydlení kontaktujte prosím makléře.

Parametry

Informace

Kategorie
Pozemky pro bydlení
Lokalita
Bílovice nad Svitavou
Okres
Brno-venkov
Plocha pozemku
586 m²
Stavba
Rodinný dům
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná

Vybavení

Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Mapa

Mapa

Poslat e-mailem

Zaslat nabídku na e-mail

Zaslat dotaz
Podobné nemovitosti