Zdarma vyklízení bytu a prodej za maximální cenu

Zvažujete prodej bytu, ale jeho vyklizení je pro vás noční můrou? V Patrealu se o vše zdarma postaráme a vy budete mít klid. 

Bezstarostný prodej nemovitostí za maximální tržní cenu zajištujeme klientům už víc jak 30 let a díky tomu získáváme jejich kladné reference.

Banner_web_380x265_px_vyklizeni

Vyklizení bytů zdarma

Při prodeji bytu v Patrealu nebudete na jeho vyklizení nikdy sami. Moc dobře víme, kolik času, starostí a finančních prostředků zabere vyklizení nebo stěhování nemovitosti. Nikdy totiž nestačí staré vybavení a nábytek z bytu jen vynést, ale také je potřeba vše ekologicky zlikvidovat.  Při naší práci vždy dbáme na individuální přístup a spokojenost klientů. Právě proto službu vyklizení bytů nabízíme prodávajícím klientům zcela zdarma. Pokud zvažujete prodej svého bytu a chcete se vyhnout problémům s jeho vyklizením, obraťte se na nás. Stačí kontaktovat některé z našich realitních specialistů nebo zavolat na linku zdarma 800 400 237.

 

Rychlý prodej bytů za maximální možnou cenu

Díky našim zkušenostem s prodejem bytů od roku 1994 známe dokonale místní trh. Ve vlastní databázi evidujeme víc jak pět tisíc zájemců o nemovitosti z celé jižní Moravy. Díky tomu se nám daří prodávat byty rychleji než ostatním a za nejvyšší možnou cenu. Kromě toho nabízíme bezplatné poradentství a prodávajícím klientům vyplácíme okamžitou zálohu na kupní cenu až do výše 1 000 000 Kč na cokoliv zrovna potřebují. Úspěšně řešíme i komplikované prodeje nemovitostí v exekuci a insolvenčních řízeních.

Pokud sami byt neprodáváte, ale víte o někom ze svých přátel či známých, kterým by vyklízení zdarma při prodeji bytu pomohlo, dejte nám o tom vědět. Za váš tip se vám finančně odměníme.

Volejte zdarma 800 400 237, nebo pište na [email protected]