Markéta Otová - certifikovaná realitní makléřka

Markéta Otová 1» Moje reference   » Moje nabídka nemovitostí    » Moji klienti hledají


Markéta Otová - certifikovaná realitní makléřka+420 775 764 765

Markéta Otová - certifikovaná realitní makléřka[email protected]


"Když se chce, všechno jde."


Pár slov o mně

Jmenuji se Markéta a nikdy by mě nenapadlo, že mým dá se říci posláním v životě bude práce realitní makléřky a zodpovědnost za peníze a střechu nad hlavou všech mých klientů. Protože si svou zodpovědnost velice dobře uvědomuji, a dále také to, že co člověk, to životní příběh, stavím se ke svému poslání čelem, jako bych vše, co dělám, dělala pro sebe - tedy co nejlépe a nejúspěšněji.

A kde beru motivaci? Mou zásadní motivací je pochvala za dobře "dotažený" případ, a i když můžou býti okolnosti jakékoli, na začátku všeho vidím cíl. V realitní kanceláři PATREAL pracuji již šestým rokem, zde se také moje kariéra realitní makléřky započala. Dle mého názoru to, co PATREAL posouvá stále dál, je samotné posunutí všech mých kolegů a kolegyň, včetně mě. A to nejde bez Vás, našich klientů, které mohu ujistit, že moje práce je opravdu poctivá. Těším se na Vás :-)

 


Beran - znak zvěrokruhuZnamení Rak: Žena narozená v Raku je vřelá, obětavá, empatická, řídí se svou intuicí. Je přátelská,má smysl pro humor a bývá velmi vtipná. Ráda sní a má velkou představivost.

 


Certifikát Markéta Otová  Odsvědčení Markéta Otová


 Jak o mně mluví klient

   

Vážená paní jednatelko, dovolte nám poděkovat za spolupráci s Vaší realitní společností. Činnost garantovala makléřka paní Markéta Otová, která se projevila jako skutečný profesionál a její jednání bylo odrazem korektnosti, včasnosti a komplexnosti služeb Vaší společnosti. Přeji hezký den a jsme s úctou

Ing. Jaroslav Hába, jednatel

 

 

Dobrý den, paní Wiszová, děkuji Vám a Vaší kanceláři za spolupráci a jsem rád, že obchod dopadl dobře. Já jsem z Vašich makléřů jednal s paní Otovou. Člověk, který prodával byt, od prodeje couvnul, čímž způsobil problém. Paní Otová mi ihned nabídla odpovídající náhradu. Dále, mám náročnou práci a nemohl jsem být u předávání bytu. Paní Otová mi vyšla vstříc, byt převzala za mě s plnou mocí. Přehlásila za mě i energie. To rozhodně nepovažuji za samozřejmost.Po celou dobu byla paní Otová milá a příjemná. Vždy mě o všem informovala a vše mi trpělivě vysvětlovala. Pokud bych se rozhodl koupit další byt, tak bych se obrátil rovnou na paní Otovou. Ze záporných věcí mě nic nenapadá, zkrátka jsem spokojen.

Ladislav Kopečný 

   

... další reference realitní kanceláře PATREAL.


„Za svou prací si stojím a i pro Vás udělám maximum při prodeji Vaší nemovitosti. Těším se na Váš kontakt.“


Zrealizované zakázky

RD Kobylnice 5 990 000,- Kč / prodáno z první prohlídky, s řešením oddělení části pozemku jinému zámci za 1 000 000,- Kč

OV 3+1 Šumavská 3 790 000,- Kč / prodáno za jeden týden

RD Berkova 4 500 000,- Kč / spokojení klienti,prodáváme druhou nemovitost

RD Kostice u Břeclavi, Nová 915 000,- Kč / vzdálenost od Brna 75 km, působíme kdekoli v rámci jižní Moravy

další zakázky PATREAL s.r.o.