Markéta Otová - reference

Markéta Otová 1Certifikovaná realitní makléřka

» Můj profil   » Moje nabídka nemovitostí


image+420 775 764 765

image[email protected]


S paní Otovou doposud vše probíhá nad očekávání dobře. Pres mou nedůvěru a obecnou averzi k brněnským realitním kancelářím jsem se propracovala až k tomu, ze p. Otovou doporučuji kudy chodím. Vyzdvihla bych především její flexibilitu, ochotu a také spolehlivost, co se týče dohodnutých terminů a činnosti. Zároveň si myslím, že spolupráce s ni musí být snadná pro většinu lidí, vzhledem k její vždy dobré náladě a pohodovosti. Pokud budu někdy plánovat další transakce, ať už koupi domu či prodej bytu, či znovu pronájem, plánuji se obrátit znovu na p. Otovou.

V rámci kvalitního hodnocení makléře jsem se snažila rozpomenout alespoň na něco negativního, bohužel bez úspěchu :)


K.Hrabánková


Vážená paní Wiszová, děkuji za spolupráci Vaší firmě a zvlášť paní Markétě Otové.
Její přístup a péče o klienta byla naprosto dokonalá.

Richard BAYER


Dovolte, abych poděkovala za skvělou a profesionální práci Vaší real. makléřce paní Markétě Otové. Jsem velmi spokojena s jejím přístupem, je to slušná, důvěryhodná a vysoce kvalifikovaná pracovnice, které si vážím a myslím, že velmi dobře reprezentuje Vaši společnost. Přejeme Vaší společnosti mnoho úspěchů do nového roku.
Matyášová Tereza ,Hakala Michal


S prací i s přístupem paní Markéty Ottové jsme byli nad míru spokojeni. Korektní a přátelské jednání, velká ochota, vše co se domluvilo také platilo, aktivní přístup atd. Celkově velmi pozitivní zkušenost. V případě, že budeme opět potřebovat služby realitní společnosti, rádi se na vás zase obrátíme.
Mgr. Oto Pospíšil, jednatel společnosti


Vážená slečno makléřko, dovolte prosím, abych Vám ještě jednou poděkovala za úspěšný prodej již druhé naší nemovitosti. Setkali jsme se ve Vaší realitní kanceláři s vysoce profesionálním a lidským přístupem. Děkujeme za Vaši vstřícnou spoluprací a určitě Vaše služby využijeme v roce 2016.
Kirschovi


Dočetli jste se až sem? Podívejte se na další mé reference a reference makléřů z realitní kanceláře PATREAL s.r.o.