Jaroslava Wiszová - jednatelka společnosti

Jaroslava Wiszov%a0 DSC_6634Certifikovaná realitní makléřka s 25 letou praxí   » Reference  » Moje nabídka nemovitostí » Moji klienti hledají
» Mluvím anglicky / I speak English


Jaroslava Wiszová - jednatelka společnosti+420 608 764 164

Jaroslava Wiszová - jednatelka společnosti[email protected]


"Nechceme být největší, chceme být nejlepší."


Pár slov o mně

V realitní branži se pohybuji již více jak 30 let, po celou tuto dobu je mým prvořadým cílem spokojenost každého klienta, ať už prodává či kupuje nemovitost v řádu několika milionů či zahrádku za dvěstě tisíc. Na pověsti mé firmy mi bezmezně záleží, nesnažím se o mohutný rozmach firmy PATREAL, o co největší počet makléřů a zakázek, ale o maximální a stále se prohlubující zkvalitňování našich služeb. Klientův spokojený úsměv a slovo ,,děkuji,, je pro mě obrovským pohonem a potvrzením toho, že se mi daří vést firmu správným směrem.

 


kozorohZnamení Kozoroh: Její čestnost a odpovědnost jsou k pohledání. Na slovo, které vám dá, se můžete spolehnout a svému okolí je oporou. Než něco udělá, pořádně si to promyslí a má smysl pro povinnost.

 


certifikát J certifikát_patrealCEPI Jarka


Jak o nás mluví naši klienti? Přečtete si reference naší realitní kanceláře PATREAL.


"Klientův spokojený úsměv a slovo ,,děkuji,, je pro mě obrovským pohonem a potvrzením toho, že se mi daří vést firmu správným směrem."