Lucie Čechová

Recenze od klienta
Lucie Čechová

Recenze na odbornou znalost makléře

Ráda bych paní makléřce Evě Procházkové za velkou pomoc při prodeji mého domečku v obci Bohumilice. Velmi jsem ocenila její přístup v otázce celého prodeje. Byla velmi trpělivá a podpořila mě při potížích, které byly s prodejem spojené. Protože prodávaná nemovitost nebyla v úplně perfektním stavu, byly původně moje naděje na prodej za nějakou pro mě přijatelnou cenu prakticky na nule, ne-li dokonce v mínusu. Vzhledem ke zkušenostem a profesionalitě paní Procházkové a RK PATREAL se však můj domeček podařilo prodat za cenu, která mi přišla původně až neuvěřitelná. Navíc se dostal do dobrých rukou, za což jsem moc ráda.

Recenze na časové vyřízení prodeje/nákupu nemovitosti

Co se týká rychlosti prodeje, nebýt v tomto směru ještě mého požadavku přepisu další parcely, celý prodej domu byl hotov za jeden a půl měsíce od prvotního zadání inzerátu - to mi přijde až neskutečné!

Recenze na spolupráci s realitní kanceláří

Sama pracuji v advokátní kanceláři, takže se při své práci často setkávám i s realitními makléři jiných realitních společností. Často se nestačím divit, jak nepříjemní a svým chováním nadřazení dovedou často mnozí být. I proto jsem velmi potěšena, že jednání s RK PATREAL byla naopak velmi příjemná. I při návštěvě prostor realitní kanceláře byly všechny přítomné dámy k mé osobě velmi milé a usměvavé. Přestože si umím představit, že měly spoustu své práce, ochotně mi pomohly se zasláním informací o platbě prováděné třetí společnosti.

Doporučili byste pozitivní referencí naši RK svým známým?

Budeme-li se poohlížet po vlastním bydlení, moc ráda se na RK PATREAL s důvěrou obrátím. Určitě vás budu také doporučovat dál.

Vlastní komentář k recenzi realitní kanceláře

Přeji vaší realitní kanceláři mnoho klientů spokojených tolik, jako jsem já. Stejně tak přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Napište nám recenzi