Marta a Bedřich Fischerovi | Brno

Recenze od klienta
Marta a Bedřich Fischerovi | Brno

Recenze na organizační schopnosti makléře

V RK PATREAL jsme se setkali se samými komunikativními lidmi, a ti se našeho problému ochotně ujali. Prodej naší nemovitosti zprostředkovávala slečna makléřka Markéta Otová, které bychom chtěli touto cestou poděkovat. Osobní přístup makléřy Otové byl velmi citlivý, plně respektovala náš již vyšší věk a nejrůznějšími způsoby se snažila nám celý proces vysvětlit a usnadnit, zejména pokud se mělo jednat o dojíždění na prodávanou chatu a zpět.

Recenze na časové vyřízení prodeje/nákupu nemovitosti

Celou záležitost prodeje naší rekreační nemovitosti vyřídila paní makléřka s opravdovou profesionalitou a i přesto, že docházelo v průběhu občas k problémům, podařilo se jí čas celého prodeje zkrátit takříkajíc na minimum.

Recenze na spolupráci s realitní kanceláří

Když jsme se z osobních důvodů znova rozhodli pro prodej našeho rekreačního objektu, stáli jsme před důležitou volbou ve věci výběru prostředníka prodeje. Nakonec jsme zvolili jednu ze známějších realitních kanceláří, a to konkrétně RK PATREAL, která byla také relativně nejblíže našeho bydliště. Přestože toto kritérium není pro rozhodování o výběru realitní kanceláře asi to nejsprávnější, naší volby jsme nikdy nelitovali.

Napište nám recenzi