Regina Tomášková - realitní makléřka

vacant » Moje nabídka nemovitostí    » Moji klienti hledají
» Mluvím anglicky / I speak English


+420 775 764 764

[email protected]


"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci,
je milovat to, co děláš."


Pár slov o mně

Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Regina Tomášková a působím jako makléřka ve společnosti PATREAL. V této profesi jsem aktivně působila již před 8 lety.  Po mateřské dovolené, zaměstnání v oblasti pojišťovnictví, kde jsem vykonávala obchodně-manažerskou činnost, jsem se s radostí a nadšením vrátila k původní profesi, která mne baví a všemi směry motivuje a naplňuje.

Při práci mi pomáhá obecně pozitivní přístup a životní nadhled, také pečlivost, otevřenost a empatie. Smyslem mé práce je dosáhnout co největšího standardu dobře odvedené práce a spokojenost všech zúčastněných. Budu se Vám snažit být nápomocna při hledání cesty ke vytouženému bydlení, ráda Vám ze všech sil pomohu k úspěšnému uskutečnění prodeje či pronájmu nemovitosti i při řešení vašich finančních problémů v těžkých životních situacích. Vaše spokojenost je a vždy pro mě bude největší odměnou a pochvalou

 


scorpioZnamení Štír: Žena narozena ve Štíru působí žensky a jemně, ale je to silná, sebevědomá osobnost. Má výjimečně vyvinutou intuici a cit pro mezilidské vztahy.

 


 Jak o mně mluví klienti

   

Zdravím Vás, ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování pronájmu naší nemovitosti a profesionální jednání. Přeji Vám hodně štěstí při dalším obchodování.

Jana Smutná

 

 

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat touto cestou za vyřešení mé složité bytové otázky, kterou jste zvládla profesionálně a s úsměvem, i když situace nebyla snadná. Ráda Vás doporučím svým přátelům či známým. S úctou

Alice Fialová

   

... další reference realitní kanceláře PATREAL.


Zrealizované zakázky

PRONÁJEM BYTU 1+1, UL. HORÁCKÉ NÁMĚSTÍ

další zakázky PATREAL s.r.o.