Eva Procházková - realitní makléřka

Eva Procházková - realitní makléřka» Moje reference    » Moje nabídka nemovitostí   » Mluvím německy / Ich spreche Deutsch


+420 608 859 992

[email protected]


"Proti narození a smrti není léku, v mezidobí zachovej radost."


Pár slov o mně

Jmenuji se Eva Procházková a jako realitní makléřka pracuji od roku 2008. Zaměřuji se na prodej i pronájem rodinných domů, bytů a rekreačních objektů v Jihomoravském kraji. Využívám zázemí úspěšné realitní kanceláře PATREAL s.r.o., která je na trhu nemovitostí více než 20 let.

Radostí pro mě je spokojenost klientů, kterým se snažím nabídnout profesionální a lidský přístup, neboť se často jedná o složitou životní situaci. Ráda Vám poradím i když o prodeji nemovitosti zatím jen uvažujete, abyste se na nás s důvěrou mohli obrátit či nás doporučit svým známým. Svým klientům vždy plně naslouchám.

 


Beran - znak zvěrokruhuZnamení Střelec: Je otevřená, pravdomluvná a na svět se dívá bez předsudků. Vidí věci takové, jaké jsou, a má velkou schopnost empatie..

 


Jak o mně mluví klienti

   

Dobrý den paní Procházková,
pro nás je důležitý výsledek. Konkurenční realitka prodávala naši zahradu 9 měsíců s nulovým výsledkem. Vaše realitka zvládla najít kupce za 1 měsíc a za 2,5 měsíce ukončit celou transakci k naší spokojenosti. Tímto Vám děkuji za dobrou spolupráci a rád se na Vás příště obrátím.

Jaroslav Kozel

 

  Vážená paní Wiszová,
velmi ráda shrnu spolupráci s paní Evou Procházkovou, nejlepší realitní makléřkou, kterou jsem měla tu čest osobně poznat. Hovořit mohu jen v superlativech, takže shrnutí - naprosto profesionální přístup, rychlost jednání a řešení komplikací, které s prodejem bytu byly na naší straně. Vysoké pracovní nasazení, individuální přístup ke klientovi, vždy úsměv na tváři. Děkuji tímto paní Procházkové a Vaší realitní kanceláři za skvělou spolupráci.

Pavlína Fraňková
   

... další reference realitní kanceláře PATREAL.


„Můžete se na mě s důvěrou obrátit i Vy při prodeji Vaší nemovitosti.“


Zrealizované zakázky

OV 3+kk Ramešova, Brno-Královo Pole 3 250 000,-Kč / exekuce, vyplácení Modré pyramidy, následné vyřízení hypotéky

Celoročně obyvatelná chata Brno-Řečkovice 1 850 000,- Kč / návaznost na koupi a prodej nové nemovitosti-kulový blesk

OV 2+1 Gabriely Preissové, Brno-Žabovřesky 2 200 000,- Kč / návaznost na koupi a prodej nové nemovitosti-kulový blesk č. 2

OV 2+1 Palackého tř. 2 990 000,- / prodáno do týdne / návaznost na koupi jiné nemovitosti