Eva Procházková - reference

Eva Procházková - realitní makléřka

Realitní makléřka

» Můj profil    » Moje nabídka nemovitostí


image

+420 608 859 992

image[email protected]


Paní Procházkové jenom pochvalu, byla po celou dobu velice milá a vstřícná,co řekla vždy splnila.Všechny situace dokázala profesionálně vyřešit a vše ochotně vysvětlila,což jsme my, dá se říci již starší generace, ocenili. Ještě jednou paní Procházkové a Vaší firmě za vše díky.
Marie Uhrová


Vážená paní Wiszová, velmi ráda shrnu spolupráci s paní Evou Procházkovou, nejlepší realitní makléřkou, kterou jsem měla tu čest osobně poznat. Hovořit mohu jen v superlativech, takže shrnutí - naprosto profesionální přístup, rychlost jednání a řešení komplikací, které s prodejem bytu byly na naší straně. Vysoké pracovní nasazení, individuální přístup ke klientovi, vždy úsměv na tváři. Děkuji tímto paní Procházkové a Vaší realitní kanceláři za skvělou spolupráci.
Pavlína Fraňková


Chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši ochotu a vstřícnost při zprostředkování koupě bytu na Ondrouškové. Moc si vážím ochoty a zároveň se omlouvám, že jsem se vyptával i po pracovní době. Také děkuji za urychlení této transakce. Pokud v budoucnu budu prodávat nebo něco kupovat, obrátím se nejprve na Vás.
Šmehlík Rostislav


Předně Vám chci poděkovat za ochotu při zprostředkování prodeje našeho bytu. Nakonec jsme ho včera pronajali, protože v této době nemusí pršet, stačí když kape. I když pořádný liják by neuškodil:-). Určitě a ráda v budoucnu využiji Vašich služeb (rodiče budou příští rok prodávat domek u Brna a my možná zkusíme opět ten byt ). Svoji práci totiž děláte ráda a velmi profesionálně. Ještě jednou děkuji!
Dana Šimánková


Tímto děkuji Vaší společnosti PATREAL, za zprostředkování koupě chaty v Ochozu,i když to byla záležitost dlouhodobá a nesnadná, s Vaším přístupem vše dobře dopadlo. Přeji Vám mnoho osobních úspěchů i prodaných nemovitostí.
Laštůvka Vojtěch


Dočetli jste se až sem? Podívejte se na další mé reference a reference makléřů z realitní kanceláře PATREAL s.r.o.