Petr Skoták - certifikovaný realitní makléř

Petr Skot%a0k  DSC_6242» Moje reference   » Moje nabídka nemovitostí    » Moji klienti hledají
» Mluvím anglicky / I speak English


Jiří Šmídek - certifikovaný realitní makléř+420 775 764 765

Jiří Šmídek - certifikovaný realitní makléř[email protected]


"Nepřestávej, dokud na sebe nebudeš hrdý."


 

Pár slov o mně

Na realitním trhu se pohybuji od roku 2015 a reality mne den ode dne, baví stále více. Jsem zde pro Vás, ať už potřebujete prodat, koupit, pronajmout jakoukoliv nemovitost nebo prostě jen poradit. Lidský přístup a vcítění se do Vašich potřeb, je základ pro každou Vaši jedinečnou situaci. Dlouhou dobu jsem pracoval v oblasti výzkumu trhu a zlepšování zákaznické zkušenosti, napříč celým spektrem oborů a vím, že spokojený a vracející se klient je to nejlepší.

Mým cílem je najít nejlepší řešení ušité na míru právě pro Vás – naše klienty, protože moc dobře vím, jak je důležité ke každému z Vás přistupovat individuálně. Důvěra mezi mnou a klientem jakož i hrdost z odvedené práce jsou pro mne vším. Proto se na mne neváhejte obrátit, ať se jedná o cokoliv.

 


skotak_znameniZnamení Lev: Muž ve znamení Lev má všestranně silnou osobnost a je rodilým vůdčím typem. Má organizačními schopnostmi a přirozenou autoritu. Lev je rozený vladař a ve společnosti hned upoutá něčí pozornost. Nesmíří se s tím, aby hrál druhé housle. Rád stojí v popředí a usměrňuje ostatní. Umí perfektně vycházet s lidmi.

 petr_1Petr_2 

petr skoták (2) CEPI Petr


    

Jak o mně mluví klienti

   

Vážená paní jednatelko,

dovolujii si reagovat na Vaší prosbu o zpětné vazbě k pronájmu moji komerční nemovitosti, kterou jsem realizoval přes Vaší společnost.  Všechna jednání s členem Vašeho týmu jsou opravdu na profesionální úrovni. Vše probíhá podle našeho ujednání a formou bezproblémová komunikace. Příště vím, na koho se znovu obrátit​

Ing. Jan Vybíral

 

 

Se službami PATREAL a pana Skotáka jsme byli mile překvapeni. Aktivně nám pomáhal se vším, co bylo k nákupu nemovitosti potřeba, informoval o průběhu, dodržel vše, co slíbil a zodpovědně přistupoval ke všem naším dotazům a neznalostem. 

Manželé Sládkovi

   

... další reference realitní kanceláře PATREAL.


"Smysl moji práce vidím ve spokojenosti klientů a vyřešení jejich potřeb. Jsem také rád za jejich pozitivní reference a doporučení".


Zrealizované zakázky

Prostorný byt 3+1 s lodžií, 76m² – Tišnov - prodej z prvního prohlídkového dne  4 275 000 Kč

RD 4+1 s garáží a velkou zahradou – Oslavany - prodej z prvního prohlídkového dne  5 950 000 Kč

RD 4+1 po kompletní rekonstrukci v Dolních Kounicích - prodáno do 4 týdnů  5 750 000 Kč

RD se zahradou, Račice-Pístovice - 25 km od Brna - prodej z prvního prohlídkového dne, navýšena cena o 200 000 Kč / 5 200 000 Kč

 

další zakázky PATREAL s.r.o.