Jiří Šmídek - certifikovaný realitní makléř

 

Ji%fd%a1 %e6m%a1dek DSC_6363 » Moje reference    » Moje nabídka nemovitostí    » Moji klienti hledají
» Mluvím německy / Ich spreche Deutsch


Jiří Šmídek - certifikovaný realitní makléř+420 608 859 992

Jiří Šmídek - certifikovaný realitní makléř[email protected]


"Ten kdo chce, hledá způsob. Ten kdo nechce, hledá důvod."


Pár slov o mně

Na realitním trhu působím od roku 2004 a své dosavadní zkušenosti jsem posbíral z pohledu realitního specialisty, konzultanta významného realitního serveru pro realitní kanceláře či developerské projekty a do třetice energetických auditů nemovitostí i velkých výrobních provozů.

Důležité je pro mě mluvit s klienty o věcech prodeje a pronájmu, tak jak jsou, se vší krásou i komplikovaností. Protože mnozí z nás si za celý život pořídí bydlení jen jednou a to se závazkem k bankovnímu sektoru nebo finančnímy úspory mnoha generací v rodině. A je pro mě velkým závazkem při obchodování s nemovitostmi tuto skutečnost profesionálně a spolehlivě pohlídat.

 


vahy-icoZnamení Váhy: Muž ve znamení Váhy je čestný, milý a dobrosrdečný, má klidnou povahu a nechybí mu smysl pro humor ani umělecká tvořivost. Má smysl pro spravedlnost a férovou hru. Než něco udělá, pečlivě zváží všechna pro a proti.   

 


cf1    certifikat-jiri-2

certifikát Jirka GDPR certifikát_patreal CEPI JIrka

Jak o mně mluví klienti

   

Dovoluji si touto cestou oslovit paní Wiszovou i celou realitní kancelář PATREAL a poděkovat za úspěšné zprostředkování prodeje naší bývalé nemovitosti.

Všechna potřebná jednání s členem Vašeho týmu probíhala na profesionální úrovni, v klidu a s úsměvem, podepisování kupní smlouvy přímo u Vás na provozovně nevyjímaje. Celý čas od sjednání prodeje až do vyplacení částky za nemovitost se o nás vzorně staral, vše nám vysvětlil a průběžně nás sám informoval o postupu událostí.

Navíc jsem si nemohla nevšimnout, že za nepřítomnosti pana makléře z důvodu čerpání řádné dovolené, mi i další zaměstnanci kanceláře podali ochotně žádané informace a dořešili aktuální kroky Pokud budeme i v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, je pro nás zcela samozřejmé obrátit se znovu na PATREAL. Určitě od nás dostanete doporučení i pro celý okruh našich známých.

Manželé Holasovi

 

 

Rádi bychom poděkovali celému kolektivu PATREAL s.r.o. za vynikající spolupráci. Realitní kancelář PATREAL s.r.o. lze všem dalším zákazníkům jen doporučit. Jsou velmi vstřícní a ochotně vám pomohou s každým detailem při prodeji nemovitosti. Za vstřícnost a velmi příjemný osobní přístup při řešení prodeje naší nemotivosti  velmi děkujeme.

Manželé Juřicovi

   

... další reference realitní kanceláře PATREAL.


"Těší mě spokojení klienti, kteří mé služby doporučují svým známým
a sami se vracejí při dalších obchodech".


Zrealizované zakázky

Prostorný OV 3+1 - 104m2 s balkonem v Blansku - prodej do jednoho týdne 5 900 000 Kč

RD na pozemku 830m2 se zahradou a garáží Klepačov - prodáno do týdne za vyšší cenu 5 500 000 Kč 

OV 2+1 - 56,57m², balkon - ulice Svatopluka Čecha, Brno-Královo Pole - prodáno do týdne za vyšší cenu 5 900 000 Kč

OV 1+1 - 30m², lodžie - ulice Halasovo nám., Brno-Lesná - prodáno do týdne za vyšší cenu 3 800 000 Kč

další zakázky PATREAL s.r.o.