Reference makléřů

Jiří Šmídek

Vážená paní Wiszová, dobrý den,
aniž bych chtěl házet špínu na Vaši konkurenci, neboť to se mezi slušnými podnikateli nedělá, nemohu zamlčet, že s Vašim pracovníkem panem Šmídkem jsem navázal spolupráci až poté, co nás předchozí agentka z jiné realitní kanceláře dva měsíce štvala svým nezdvořilým způsobem vyjadřování, vodila nás za nos planými sliby, nabízela nám samé "občany nepěstěného vzezření", aby se tak řeklo kulantně, a žádného slušného nájemníka nám nenašla, takže garsonka byla prázdná a peníze tekly do kanálu. Snad je tedy pochopitelné, že když jsem oslovil pana Šmídka, byl jsem již předem značně nepříjemný a nedůvěřivý. Pan Šmídek se však úkolu ujal absolutně profesionálně, bez zbytečných cavyků přijel, hovořil se mnou zdvořile, udělal fotografie, vložil inzerát do velkého množství internetových inzertních serverů, ten seznam mi ukázal, a za pouhé tři dny přivedl solidního a důvěru budícího zájemce, který ihned řekl, že tam chce bydlet. Prostě blesková akce, zakončená podepsáním smlouvy se slušným člověkem.
Vážená paní Wiszová, dovolte mi říci, že v dnešní době, kdy většina transakcí všeho druhu znamená spoustu řečí a nic z toho, jsou takoví lidé, jako pan Šmídek, požehnáním pro dobré jméno Vaší společnosti. Nešetřete na něm, byla by to chyba.

Též my s mojí manželkou Vám děkujeme za spolupráci, a těšíme se na další.
S úctou
Ing. J. J.

Jiří Šmídek

Dobrý den,

chtěl jsem Vám touto cestou poděkovat při hledání nemovitosti k pronájmu. Určitě Vás i Vaši RK doporučím známým. Přeji Vám mnoho úspěchů, pracovních i soukromých.

P. Kučera

Jiří Šmídek

Dobrý den.

Dovolte, abych poděkovala za skvělou a profesionální práci Vašeho makléře pana Šmídka. Jsem velmi spokojena s jeho přístupem, je to slušný, důvěryhodný a vysoce kvalifikovaný pracovník, kterého si vážím a myslím, že velmi dobře reprezentuje Vaši společnost. Přejeme Vaší společnosti mnoho úspěchů. S pozdravem M. Tereza ,H. Michal.

Jiří Šmídek

Dobrý den.
Předně Vám chci poděkovat za ochotu při zprostředkování prodeje našeho bytu. Nakonec jsme ho včera pronajali, protože v této době nemusí pršet, stačí když kape. I když pořádný liják by neuškodil:-). Určitě a ráda v budoucnu využiji Vašich služeb (rodiče budou příští rok prodávat domek u Brna a my možná zkusíme opět ten byt ). Svoji práci totiž děláte rád a velmi profesionálně. Ještě jednou děkuji!
Dana Š.

Jiří Šmídek

Zdravím Vás,
ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování prodeje naší nemovitosti a profesionální jednání. Byla jsem maximálně spokojena.
Přeji Vám hodně štěstí, jen tak dál.
S pozdravem Staňková

Jiří Šmídek

Dobrý den,
vše probíhalo dle domluvy, byl jsem s prací pana Šmídka spokojen.
Určitě vás budu jako realitního makléře doporučovat.
S úctou Libor Lacheta

Jiří Šmídek

O realitní kanceláři PATREAL jsme se dozvěděli z internetu a s přístupem makléře pana Šmídka jsme byli opravdu spokojeni. Veškerá komunikace probíhala bezproblémově a služby vaší kanceláře doporučíme i svým známým.
Norbert Brzkovský

Jiří Šmídek

Děkuji Vaší společnosti a zvlášť bych poděkoval panu Šmídkovi za přímé a spolehlivé jednání, bez potíží. Veškeré řešení proběhlo dle dohody a z žádné strany nevznikli problémy. Čehož si velice vážím. Ještě jednou děkuji panu Šmídkovi a vyřizuji pozdrav od sebe i paní Horákové. Určitě vaši společnost budu doporučovat.
Hezký den přeje Zdeněk Procházka

Jiří Šmídek

Dobrý den, byla jsem s vámi velmi spokojena. Vždy jste mi vše ochotně vysvětlil. Je na vás spolehnutí. Vaše práce vás baví a tím jste získal mou důvěru. Určitě bych vás jako realitního makléře doporučila všem, co chtějí s jistotou a klidem prodat byt. Iveta M.