Brno - Bystrc

Městská část Brno-Bystrc, pro všechny známá svým čistým prostředím, rozsáhlými společenskými a kulturními akcemi na „Priglu“, nabízí svým občanům i turistům mnohé. Dá se říci, že v Brně nelze najít tak rozmanité možnosti jako právě zde, od zmíněných kulturních akcí až po sportovní vyžití. Prostředí je zde vhodné zejména pro vodní sporty a koupání, najdete zde cyklo i in-line trasy a podobně.

Rekreace a sport na prvním místě

Brno - Bystrc

Městská část velice dbá, aby prostředí, ve kterém občané žijí, bylo přátelské, sjednocené, čisté a na úrovni. Jedinou skvrnkou na kráse je větší vzdálenost centra Brna, kdy obyvatelé stráví v „šalině“ i půl hodiny, protože se jedná o okrajovou část. Avšak zeptejte se kteréhokoli z nich, potvrdí vám, že toto je nic ve srovnání s tím, co vše městská část nabízí. Zejména rekreační zóny v Údolí oddechu či kolem Brněnské přehrady lákají zájemce k investičním příležitostem. Právě z důvodu své blízkosti a dostupnosti do ostatních městských částí Brna blízkého okolí a současně nabídkou takřka neposkvrněných přírodních oblastí.

Roste prodej rekreačních objektů

Z hlediska realitního trhu je oblast zajímavá nejen pro developery, jejichž výstavba bytových domů se zde neustále rozšiřuje a byty např. v oblastech „Nad Přehradou“ mají spoustu svých zájemců i při vyšších cenách. Nestagnuje ani trh v oblasti prodeje panelových bytů, o které je výrazný zájem, i přes poměrně výrazné zvýšení tržních cen. Vzhledem k nadcházejícímu jarnímu období jako každoročně roste prodej rekreačních objektů a jejich tržní cena se zvyšuje. Proto doporučení našich certifikovaných makléřů zní – chcete-li prodat chatu, začněte brzy zjara!

Autor: Jaroslava Wiszová

Publikováno: 17.8.2015

Zdroj obrázku: http://www.let-balonem.eu/oblibene-lokality

°°°

PATREAL s.r.o. je realitní a zprostředkovatelské centrum v Brně a okolí. Náš tým zkušených a certifikovaných makléřů v čele s jednatelkou Jaroslavou Wiszovou vám na Jižní Moravě již 25 let pomáhá s hledáním i prodejem bytů, domů, rekreačních objektů a je vaším partnerem na realintím trhu. Naše bezplatná linka 800 400 237 je vám kdykoliv k dispozici.

 

 

Restaurace hvězda na prodej