Příběhy klientů #3: Úspěšný prodej domu

Vážená paní Procházková, ráda bych Vám tímto poděkovala za pomoc při prodeji mého domečku v obci Bohumilice. Velice si cením Vašeho přístupu k celému prodeji a Vaší trpělivosti a podpoře při potížích, které s prodejem byly spojené.

Jelikož šlo o domeček v ne zrovna perfektním stavu, byly moje naděje na prodej za přijatelnou cenu skoro na nule, ne -li v minusu. Vzhledem k Vašim zkušenostem a profesionalitě, kterou s prodeji máte, byl nakonec domeček prodán za neuvěřitelnou cenu a navíc se dostal i do dobrých rukou. A co se týká rychlosti prodeje, tak nebýt přepisu další parcely, byl by prodej hotov za měsíc a půl od zadání inzerátu, což je neskutečné:)

Pracuji v advokátní kanceláři a setkávám se zde i s realitními makléři z jiných realitních kanceláří, než je Vaše a nestačíme se divit, jak nepříjemní a nadřazení mnozí jsou. I proto jsem byla velmi potěšena, že nejen jednání s Vámi byla příjemná, ale i při návštěvě kanceláře byly přítomné dámy velmi milé a usměvavé, a přestože měly spoustu své práce, pomohly při zaslání informace o platbě třetí společnosti.

Ještě jednou velice děkuji a pokud se budeme ohlížet po vlastním bydlení, moc ráda se na Vás obrátím a určitě budu Vaši RK doporučovat. Přeji Vám mnoho tak spokojený klientů, jako jsem já a v tomto roce i mnoho pracovních i osobních úspěchů.

S úctou a pozdravem
Lucie Čechová


Chcete vědět víc? Přečtěte si další recenze PATREAL s.r.o.