Slavíme 25 let na realitním trhu, ale dárky dostanete Vy. Prodávejte s námi a slavte s námi!

15.5.1994 bylo založeno ryze české, realitní centrum PATREAL. Za 25 let jsme se z lokální firmy vypracovali mezi přední brněnské realitní kanceláře. To vše se nám podařilo díky tvrdé práci, odhodlání a kvalitním realitním službám, které klientům po celou dobu poskytujeme. Tisíce spokojených klientů a vaše důvěra nás velmi těší.

banner web_clanek_slavime 25 let

Přijďte si pro svoji odměnu do PATREALU

25 let úspěšného působení na realitním trhu je pořádným důvodem k oslavě! Pojďte s námi oslavit toto výjimečné výročí a užijte si letošní léto s PATREALem. Odměny máme připravené pro každého majitele nemovitosti, který ve dnech od 15. 5. do 31. 8. využije naše realitní služby a svěří prodej své nemovitosti výhradně do realitní kanceláře PATREAL s.r.o. Těšit se můžete na kvalitní výrobník ledu zn. Guzzanti, který vám zpříjemní horké letní dny.


Jsme vašim spolehlivým realitním partnerem již 25 let


Od vzniku naší realitní kanceláře v roce 1994 uběhlo úctyhodných 25 let. Za tu dobu se na trhu s nemovitostmi změnilo mnoho věcí. Naší filozofií vždy byla kultivace realitního trhu, profesionální realitní servis a individuální přístup ke klientovi. Při koupi a prodeji nemovitostí dbáme na vysokou odbornost a dodržování sjednaných podmínek. Záleží nám na vaší spokojenosti, a proto každému klientovi poskytujeme realitní služby šité na míru. Můžete se na nás spolehnout také v případě, že potřebujete pomoci s výkupem nemovitosti. Naši zkušení realitní makléři vám bezplatně připraví tržní ocenění a vždy pro vás najdou výhodné řešení při prodeji nemovitosti.


Bez vás bychom to nezvládli


Za úspěchem realitní kanceláře PATREAL stojí stabilní tým zkušených zaměstnanců a především vy, naši klienti. Vážíme si vaší důvěry a jsme hrdí, že využíváte naše realitní služby.  Velké díky patří i našim spolupracujícím partnerům. Zajímáme se také o dění kolem nás a vedle realitní činnosti se snažíme pomáhat neziskovým organizacím, nadačním fondům a sportovním klubům. Stali jsme se partnerem hokejového klubu Kometa Brno a finančně podporujeme charitativní projekty, psí útulky a dětské domovy.


Využijte i vy naše komplexní služby při prodeji nebo pronájmu svého bytu, domu, pozemku, chaty či chalupy.  Jsme zde pro vás již 25 let.

Chci prodat nemovitost v Brně