PhDr. Vladimír Pechánek | Brno

Recenze od klienta
PhDr. Vladimír Pechánek | Brno

Recenze na odbornou znalost makléře

Oceňuji profesionální přístup makléřky Markéty Otové, její neutuchající snahu poradit i v době, kdy z naší spolupráce ne její vinou sešlo.

Recenze na organizační schopnosti makléře

Markéta Otová dovedla organizačně zajistit potřebné záležitosti, navodit příjemnou atmosféru pro jednání mezi námi a klienty. Vše "klaplo" naprosto bez jediné chybičky (včetně takové "maličkosti" jako jsou návleky na obuv pro klienty). Díky

Recenze na prezentaci prodávané nemovitosti

Jsem přesvědčen, že klienti získali prezentací makléřky Markéty Otové pravdivý a úplný obraz o nemovitosti. Dokázala pohotově reagovat na jejich dotazy.

Recenze celkové spokojenosti s prací makléře

Od počátku naší komunikace naprosto bez problémů, ochota makléřky hledat a navrhovat vhodná řešení nastalé situace. Působila klidným dojmem (nejen působila, ale i byla klidná) i v náročnějších situacích.

Recenze na spolupráci s realitní kanceláří

I když prodej nemovitosti nebyl realizován (ne však vinou makléřky), byl jsem velice spokojen se spoluprací s RK Patreal. Budu-li mít v budoucnosti co do činění s problematikou nemovitostí, rád oslovím RK Patreal a paní Makléřku Otovou.

Doporučili byste pozitivní referencí naši RK svým známým?

Z výše uvedeného vyplývá, že jsem byl se službami RK Patreal spokojen a již jsem dvěma známým, kteří zvažují prodej a koupi nemovitosti, RK Patreal a makléřku ,Markétu Otovou, doporučil .

Napište nám recenzi