Rodinný dům se zahradou, obec Žďárná, 45 km od Brna, CP pozemku 1 148m², Ev.č.: DM7310

Fotografie 1
Cenaprodáno+ provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaŽďárná
OkresBlansko
Plocha užitná170 m²
Plocha podlahová170 m²
  • Popis
  • Parametry
  • Mapa
  • Tisk
  • Poslat e-mailem

Popis

Popis

Jako výhradní zástupci majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Žďárná. Obec Žďárná leží severovýchodně od okresního města Blanska. Dům je od komunikace oddělen oplocenou předzahrádkou. Na dům navazuje zahrada. Příslušenství domu tvoří vedlejší stavba postavená na dvorku a garáž. K nemovitosti je provedena elektro přípojka (230/400 V), vodovodní přípojka na veřejný vodovod, splaškové vody jsou odvedeny trativodem (do jímky na vyvážení) a dále je provedena přípojka zemního plynu. V domě je dvoupokojový byt se základním příslušenstvím (byt 2+1). Dům má dvě podlaží. Část domu je podsklepena.
Dispozice domu:
I.podzemní podlaží I.P.P.: přístup je z přízemí po schodišti nebo přímo ze dvorku. V I.P.P. je umístěn sklad, sklep a chlév pro drobné domácí zvířectvo.
I.nadzemní podlaží I.N.P.: vstup do domu je z ulice přes předzahrádku do předsíně, na kterou navazuje sklad a hala. Z haly je přístupna kuchyně orientovaná do ulice, ze které je vstup do pokoje rovněž orientovaného do ulice. Z haly je dále přístupna koupelna, na kterou navazuje spíž, Na halu navazují na dvorní straně dva sklady a WC.
V II.nadzemním podlaží se nachází jeden pokoj, dále půdní prostor a prosklená veranda.
Dům je proveden klasickým zděným způsobem zdivo o tl. 45 cm. . Zastřešení je sedlovou střechou, krov je dřevěný. okna plastová. Podlahy v pokojích jsou betonové, v ostatních místnostech jsou dlažby nebo lino. Vytápění domu je ústřední, kotel na zemní plyn, radiátory jsou deskové. Příprava teplé vody je koupelnými kamny na uhlí. V kuchyni je plynový sporák a uhelný sporák. Nemovitost lze využít jak k bydlení, tak k rekreačním účelům. V obci Žďárná je veškerá občanská vybavenost a nachází se v krásné oblasti Drahanské vysočiny, 45 km od Brna a 10 km od Boskovic.

Parametry

Informace

Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Žďárná
Okres
Blansko
Plocha užitná
170 m²
Plocha podlahová
170 m²
Plocha pozemku
1.148 m²
Plocha zastavěná
91 m²
Počet podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Centrum obce
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)

Mapa

Mapa

Poslat e-mailem

Zaslat nabídku na e-mail

Zaslat dotaz
Podobné nemovitosti