Ing. Yvona Miškeříková - realitní makléřka

2018_04_24_patreal_Yvona_Miskerikova » Moje nabídka nemovitostí  
 


Ing. Yvona Miškeříková - realitní makléřka+420 777 764 160

Ing. Yvona Miškeříková - realitní makléřka[email protected]


"Cíl bez plánu je pouze přání."


Pár slov o mně

Jmenuji se Yvona a v realitní společnosti PATREAL pracuji jako realitní makléřka. Zaměřuji se na prodej i pronájem rod. domů, bytů a rekreačních objektů v Jihomoravském kraji. Radostí pro mě je spokojenost klientů, kterým se snažím nabídnout profesionální a lidský přístup, neboť se často jedná o složitou životní situaci. Ráda Vám poradím, i když o prodeji nemovitosti zatím jen uvažujete, abyste se na nás s důvěrou mohli obrátit či nás doporučit svým známým.

 


scorpioZnamení Štír: Žena narozena ve Štíru působí žensky a jemně, ale je to silná, sebevědomá osobnost. Má výjimečně vyvinutou intuici a cit pro mezilidské vztahy.

 


 Jak o mně mluví klienti

   

Dobrý den, s Vaší firmou spolupracujeme již delší dobu. Vždy jsem se setkal s ochotou, vlídným a profesionálním přístupem.Rád budu ve spolupráci pokračovat a mohu pouze vyzdvihnout kvality. 

Štikar

 

 

Dobrý den, s paní makléřkou se velice dobře jednalo. Byla nejen profesionální a komunikativní ale i velmi vstřícná a ochotná vše kolem papírování vysvětlit a nanejvýš zrychlit komunikaci mezi námi a majitelem bytu. Po dřívějších neblahých zkušenostech odjinud byla tohle opravdu vítaná změna. Jsem ráda, že stále ještě jsou lidé, kteří svoji práci berou vážně. Tedy děkujeme za spolupráci.

Plchová

   

... další reference realitní kanceláře PATREAL.


Zrealizované zakázky

Prodej rodinného domu, 307m2, Ponětovice / PRODÁNO Z PRVNÍ PROHLÍDKY / 1 200 000,- Kč  
Prodej, Byty 2+1, 64m² - Brno-Bystrc / PRODÁNO Z DRUHÉ PROLÍDKY / 3 050 000,-Kč 
Prodej bytu 1+1, Brno-Lesná / PRODÁNO BEZ PROHLÍDKY / 2 000 000,- Kč  
Pronájem obchodních prostor 74m2 s výlohami, Brno-Lesná / 15 000,- Kč + energie 

další zakázky PATREAL s.r.o.