Jana Sedláčková - certifikovaná realitní makléřka

Jana Sedláčková - realitní makléřka» Moje reference    » Moje nabídka nemovitostí


+420 775 764 764

[email protected]
 


"Co Tě nezabije – to Tě posílí…"


Pár slov o mně

Jmenuji se Jana a v realitní kanceláři PATREAL  působím již desátým rokem a k této pro mne stále zajímavé a různorodé práci s lidmi se snažím přistupovat nejen s maximálně profesionálním, ale i lidským a přátelským přístupem.

Výzvou pro mne bývá řešení zdánlivě neřešitelných situací  v podobě exekuovaných nemovitostí, do kterých se v dnešní nelehké době  někdy člověk dostane ani neví jak.

Mým hlavním cílem je snaha o bezproblémový průběh každého jednotlivého případu, ať se jedná o prodej nebo pronájem nemovitostí, ale i řešení následné vazby, kdy se snažím vyhovět poptávajícím klientům v co největší míře – což se mi vrací v podobě referencí a doporučení od spokojených klientů na další realizaci prodejů či pronájmů.


znamení beranZnamení beran: Je upřímná, otevřená, přátelská. Ví, co chce, a umí si za tím jít. Je tolerantní a její myšlení není zatíženo předsudky.


certifikát J sedlackova  Cerifikát2


Jak o mně mluví klienti

   

Vážená paní jednatelko!
Děkujeme Vám, že zaměstnáváte takové pracovníky, s jakými jsme se při našich kontaktech setkali. Spolupráce s p. Janou Sedláčkovou při prohlídkách bytů byla vynikající, nikdy nevznikly sebemenší problémy týkající se prohlídek, časů, našich požadavků. Po 5 měsíčním hledání jsme byli spokojeni s výsledkem usilovné práce a uskutečnili požadovanou transakci. Děkujeme ještě jednou všem zúčastněným, rádi doporučíme Vaši realitní kancelář všem známým. Jsme s pozdravem a přejeme hodně spokojených klientů.

Zuzana a Zdeněk Kadlečkovi

 

  Spolupracovat s paní Sedláčkovou bylo příjemné. Při jednáních se zájemci o mou nemovitost, úřady nebo se mnou, vždy prokazovala vysokou znalost legislativy, schopnost orientace a vstřícné, příjemné jednání.

 Jana Zikmundová

   

... další reference realitní kanceláře PATREAL.


„Ráda se postarám o prodej Vaší nemovitosti a budu se těšit, že i Vy se stanete našimi spokojenými klienty.“


Zrealizované zakázky

Pozemek Lelekovice 3 400 000,- Kč / prodáno do dvou týdnů

RD Berkova 10 000 000,- Kč / nemovitost k rekonstrukci prodaná za požadovanou cenu

RD 5+1 Fibichova, Brno-Královo Pole – 4.900.000,- Kč / realizace do půl roku včetně prodeje nemovitosti kupujících

RD 4+1 Veverské Knínice – 1.440.000,- Kč / zrealizováno včetně vyplacení exekucí souběžně s prodejem nemovitosti kupujícího, sejmutí věcného břemene a následného řešení bytové otázky prodávajících