Nechceme jen prodávat, chceme i pomáhat

PATREAL s.r.o. - ryze česká realitní společnost, stálice na jihomoravském realitním trhu slaví v tomto roce 20leté výročí úspěšného působení. Tuto událost jsme pojali jako poděkování všem klientům minulým i klientům budoucím a jako poděkování za to, že díky vám jsme tu stále s vámi, rozhodli jsme se k této velkolepé kampani.

Od 1. června 2015 až do 31. října 2015 budeme rozdávat jako výroční dárek všem prodávajícím klientům notebook ACER zdarma a samozřejmě i pro kupující máme připravenu spoustu užitečných reklamních předmětů.

Dále jsme se rozhodli v rámci výroční kampaně od 1. června 2015 až do 31. října 2015 věnovat nemalou část z každé naší přijaté provize starým, handicapovaným pejskům psího hospice Dejte nám šanci o.s

Slavíme 20 let

°°°

Jaroslava WiszováVaše kancelář se úzce specializuje na Brněnský kraj…

J. W.: Nemáme ambice být nějakou řetězovou kanceláří, kde dochází k velké fluktuaci makléřů, a tomuto faktu následně odpovídají i služby. Nedisponujeme sítí poboček, jak tomu je u nadnárodních společností. Proč? Chceme, aby se náš servis nerozmělňoval a neztratil na kvalitě. Náš tým tvoří místní lidé, kteří jsou s námi ve stejné sestavě řadu let a kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru. Důvodem naší úzké profilace je také snaha podpořit stávající ekonomiku tím, že daně, které odvádíme z naší činnosti, zůstanou na území České republiky, potažmo v Brněnském kraji, v čemž se právě lišíme od nadnárodních společností.

V čem tkví výhody vašeho marketingu pro klienta?

J. W.: Jméno naší společnosti tvoří lidé, kteří zde pracují. Naše největší síla je zejména v perfektní znalosti regionu, ve kterém působíme. Domnívám se, že pouze makléř s bohatou praxí a znalostí svého regionu dobře ví, na koho a kdy se obrátit, jak určit skutečnou tržní cenu, jak zprostředkovat klientovi služby šité na míru jeho potřebám a odvést tak bezchybně svou práci. Tato strategie nám logicky otevírá cestu ke klientovi a umožňuje daleko úspěšnější komunikaci s ním. To je také důvod, proč má naše realitní kancelář stabilní, spokojené klienty, kteří se na nás opakovaně obracejí.

Portfolio vašich služeb je velmi bohaté. Uvedete nějakou nestandardní službu?

J. W.: Flexibilně reagujeme na požadavky všech našich klientů, a proto bych v rámci naší působnosti jen těžko hledala nějakou službu, kterou klientovi nemůžeme nabídnout. Co osobně považuji za nestandardní, je řešení exekucí. Snažíme se klientům pomoci dříve, než je dostihne dražební jednání zásadně nevýhodné pro povinného a to tak, že veškeré exekuce či případně jiné finanční závazky uhradíme za klienta bezodkladně formou bezúročné půjčky. Dále jsme schopni klientům v případě prodeje nemovitosti nabídnout bezúročnou zálohu na kupní cenu až 500 000 Kč předem ihned při zadání nemovitosti do prodeje naší společnosti. Bez osobního přístupu a pochopení se v této situaci neobejdeme. Toto svým klientům umíme zabezpečit.

°°°

PATREAL s.r.o. je realitní a zprostředkovatelské centrum v Brně a okolí. Náš tým zkušených a certifikovaných makléřů v čele s jednatelkou Jaroslavou Wiszovou vám na Jižní Moravě již 20 let pomáhá s hledáním i prodejem bytů, domů, rekreačních objektů a je vaším partnerem na realintím trhu. Naše bezplatná linka 800 400 237 je vám kdykoliv k dispozici.