Markéta Otová - recenze

Markéta Otová - reference PATREALCertifikovaná realitní makléřka

Můj profil | Moje nabídka nemovitostí


Telefon: +420 775 764 765

Email: [email protected]


Dobrý den,
spolupracuji s p. Otovou, a doposud vše probíhá nad očekávání dobře. Pres mou nedůvěru a obecnou averzi k brněnským realitním kancelářím jsem se propracovala až k tomu, ze p. Otovou doporučuji kudy chodím. Vyzdvihla bych především její flexibilitu, ochotu a také spolehlivost, co se týče dohodnutých terminů a činnosti. Zároveň si myslím, že spolupráce s ni musí být snadná pro většinu lidí, vzhledem k její vždy dobré náladě a pohodovosti. Pokud budu někdy plánovat další transakce, ať už koupi domu či prodej bytu, či znovu pronájem, plánuji se obrátit znovu na p. Otovou.

V rámci kvalitního hodnocení makléře jsem se snažila rozpomenout alespoň na něco negativního, bohužel bez úspěchu :)

Děkuji,
K.Hrabánková


Vážená paní Wiszová,
děkuji za spolupráci Vaší firmě a zvlášť paní Markétě Otové, jejíž přístup a péče o klienta byla naprosto dokonalá.

S pozdravem

Richard BAYER


Dovolte, abych poděkovala za skvělou a profesionální práci Vaší real. makléřce paní Markétě Otové. Jsem velmi spokojena s jejím přístupem, je to slušná, důvěryhodná a vysoce kvalifikovaná pracovnice, které si vážím a myslím, že velmi dobře reprezentuje Vaši společnost. Přejeme Vaší společnosti mnoho úspěchů do nového roku. S pozdravem Matyášová Tereza ,Hakala Michal.


Dobrý den,

s prací i s přístupem paní Markéty Ottové jsme byli nad míru spokojeni. Korektní a přátelské jednání, velká ochota, vše co se domluvilo také platilo, aktivní přístup atd. Celkově velmi pozitivní zkušenost. V případě, že budeme opět potřebovat služby realitní společnosti, rádi se na vás zase obrátíme.


S pozdravem

Mgr. Oto Pospíšil
jednatel společnosti


Vážená slečno makléřko,
dovolte prosím, abych Vám ještě jednou poděkovala za úspěšný prodej již druhé naší nemovitosti. Setkali jsme se ve Vaší realitní kanceláři s vysoce profesionálním a lidským přístupem. Děkujeme za Vaši vstřícnou spoluprací a určitě Vaše služby využijeme v roce 2016.
Přejeme Vám hodně úspěchu v Novém roce.
Kirschovi.


Dočetli jste se až sem? Podívejte se na další mé reference a recenze PATREAL s.r.o.