Jsme věrní fanoušci HC Kometa Brno a jako jediná lokální realitní kancelář jsme se stali také jejich business partnery

Hokejový klub Kometa Brno byl založen v roce 1953. Díky 13-ti mistrovským titulům se řadí mezi nejúspěšnější hokejové kluby v České republice. O to více si vážíme, že můžeme stát po boku takto významného týmu jako jeho business partner a podpořit ho.

Hra srdcem, obětavost, odhodlání, stmelený kolektiv i koncepční příprava dokázali náš hokejový tým s téměř 56-ti letou tradicí vrátit před lety zpátky do extraligy. Jako brněnští patrioti a velcí příznivci sportu jim celou dobu držíme palce. A krůček k našemu společnému business partnerství byl i fakt, že při naší práci sdílíme stejné hodnoty.
 
Stejně jako hokejová Kometa usiluje o to, aby se stala nejúspěšnějším hokejovým klubem, tak se i naše realitní kancelář PATREAL, snaží být nejlepší ve svém oboru a poskytovat kvalitní realitní služby. Na prvním místě pro nás vždy budou zájmy klienta a jeho spokojenost. Ať už kupujete, prodáváte nebo pronajímáte byt, rodinný dům, rekreační objekt nebo jinou nemovitost, můžete se u nás spolehnout na profesionální realitní servis s právní jistotou.
 
3B1FAA8B-CD7F-4AFC-A6C2-19558242A3A5

Jaroslava  Wiszová
jednatelka realitní kanceláře PATREAL
Důkazem, že svoji práci děláme dobře jsou reference našich spokojených klientů i skutečnost, že letos oslavíme 25 let úspěšného působení na realitním trhu. Záleží mi na pověsti mé firmy a zakládám si na tom, aby v mém týmu pracovali makléři s vysokou odborností, kteří vždy dodržují sjednané podmínky.
 

Za 25 let existence realitní společnosti PATREAL dobře víme, že k úspěchu vede jen tvrdá práce, zodpovědnost a poctivé služby. V naší branži vypovídají o kvalitě realitní značky především reference klientů a jejich spokojenost.  A spokojené klienty by PATREAL neměl bez stabilního týmu zkušených makléřů, kteří mají svoji práci rádi, táhnou za jeden provaz, a navíc se v oboru neustále vzdělávají. 
 
Kometa loni suverénně obhájila svůj již 13 mistrovský titul a letos míří opět do finále extraligového play off. My letos oslavíme 25 let úspěšného působení na realitním trhu. Bez vás bychom to ale nedokázali. Za vaši podporu a důvěru vám velmi děkujeme.
 
Zvažujete prodej nebo pronájem svého bytu, rodinného domu, stavebního pozemku nebo rekreačního objektu v Brně a okolí? Připojte se i vy k našim spokojeným klientům a pojďte do toho s námi!